Sylwester z DeMono w Stalowej Woli

Miejski Sylwester w Stalowej Woli będzie w tym roku wyjątkowo huczny. Przed Miejskim Domem Kultury koncerty zagrają trzy zespoły: Horyzont, Ann.Pham oraz DeMono.

Koncertowy Sylwester

Sylwester w Stalowej Woli rozpocznie się o 21.00 od koncertu zespołu Horyzont. Następnie pokaz muzyczno – pirotechniczny zaprezentuje zespól Ann.Pham. A po nim na sylwestrowej scenie wystąpi gwiazda wieczoru czyli zespół DeMono. O 24.00 będzie można natomiast podziwiać pokaz sztucznych ogni.

Sylwester w Stalowej Woli – program

21:00 – Koncert zespołu Horyzont

22:15 – Koncert zespołu Ann.Pham (wyjątkowe wydarzenie muzyczno – pirotechniczne)

23:30 – Koncert zespołu DeMono – I część

23:55 – Życzenia Noworoczne od władz miasta

00:00 – Powitanie Nowego Roku fajerwerkami

00:10 – Koncert zespołu DeMono – II część

00:40 – Zakończenie programu

Sylwestrowy konkurs butelkowy

W Sylwestra w Stalowej Woli po raz kolejny odbędzie się konkurs butelkowy realizowany przez MZK Sp. z o.o. Aby wziąć w nim udział wystarczy tego dnia na Placu Piłsudskiego wrzucić do oznakowanych pojemników szklane butelki po napojach, którymi przywitacie Nowy Rok. W każdej butelce powinna się znaleźć karta z imieniem, nazwiskiem, adresem i numerem kontaktowym.

sylwester w stalowej woli

Na Miejskiego Sylwestra do Stalowej Woli zaprasza prezydent Lucjusz Nadbereżny, Miejski Dom Kultury oraz Miejski Zakład Komunalny. Odbędzie się on dzięki sponsorom: firmie Gaz-System S.A i Hucie Stalowa Wola S.A.

Fot. http://demono.pl/

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *