Czy jesienią i zimą wjazd nad Jezioro Tarnobrzeskie jest płatny?

Często otrzymujemy pytania o to, czy jesienią i zimą także pobierane są opłaty za wjazd i parkowanie nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Spieszymy więc z odpowiedzią! 

Otóż – nie, obecnie opłaty nie obowiązują i tak pozostanie przez kilka kolejnych miesięcy. Opłaty za wjazd i parkowanie nad Jeziorem Tarnobrzeskim pobierane są tylko w sezonie letnim. A ten rozpoczyna się wraz  z początkiem maja i kończy wraz z końce września.

Na czas jesienno-zimowo-wiosenny zdemontowane zostały automaty do pobierania opłat. Wrócą one nad brzeg jeziora przed nowym sezonem letnim.

Warto przy tej okazji wspomnieć, że nad Jeziorem Tarnobrzeskim trwa właśnie budowa nowych, wyjątkowo pojemnych parkingów. Niebawem w sąsiedztwie plaży będzie można zostawić dużo więcej samochodów niż dotychczas. Powinno to rozwiązać problem z parkowaniem, który pojawiał się w niektóre wyjątkowo gorące weekendy.

3 Comments

 1. Jezioro Tarnobrzeskie jest super!

  I to jest dobra informacja dla wszystkich, którzy chcieliby przyjechać nad jezioro poza sezonem. W końcu tyle tu pięknych miejsc i ścieżek do spacerów czy jazdy na rolkach.

  Reply
 2. kity

  artykuł nie ma daty

  Reply
 3. kity

  A Ci policjanci wodni co tam już są to powinni się zabrać za właścicieli psów co pozwalają się kąpać przy plaży na w kąpieliskach dla ludzi. Idzie taki debil jeden z drugim z psem bez kagańca i smyczy i jeszcze patyka wrzuca żeby psisko do wody wchodziło i pchły zostawiało i tyłek myło a obok dzieci w wodzie. To tego nie widzą pały jedne tylko jak wypłyniesz za trzcinę na chwilę to zaraz się spieszą mandat wypisywać.

  Reply

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *