Zbuduj własny Zamek Dzikowski! [MIASTO]

Chociaż do finalnego efektu jeszcze daleka droga i autor tego projektu zastrzega, że nie wie kiedy mógłby zostać on zaprezentowany to uznaliśmy, że musicie to zobaczyć. Trwają prace nad papierowym modelem Zamku Dzikowskiego, który każdy mógłby złożyć sam. 

Na razie model wygląda tak jak na zdjęciach poniżej. Do samej bryły dojdzie jeszcze kilka elemantów takich jak: tylny balkonik, czy przedni narożny ryzalit z balkonem i kominy. Nie będzie doklejania wszystkich szczegółów konstrukcyjnych, gdyż model stałby się zbyt skomlikowany, a w założeniech miałaby to być „zabawka” dla każdego. Reszta zostanie więc najprawdopodobniej dodana w formie graficznej, czyli nadrukowana.

Widoczny na zdjęciach propotyp modelu Zamku Dzikowskiego ma wymiary ma wymiary 19 x 15 cm. Finalnie jego wielkość będzie podobna. Podoba się Wam? Kupilibyście taką  użyteczną pamiątkę?

Pomysł, wykonanie, info i foto: www.tarnobrzeg.info

zamek-dzikowski-model zamek-dzikowski-model2 zamek-dzikowski-model3 zamek-dzikowski-model4 zamek-dzikowski-model5 zamek-dzikowski-model6 zamek-dzikowski-model7

A tak z bliska prezentuje się oryginał:

Zamek Dzikowski

Zamek Dzikowski

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *