Załatwisz wszystko przez internet. Nawet OC

W dobie cyfryzacji praktycznie każdej dziedziny ludzkiego życia załatwianie formalności coraz rzadziej wymaga stania w wielogodzinnej kolejce. W dzisiejszych czasach załatwisz wszystko przez Internet. Nawet OC. Ubezpiecz swój samochód, nie wychodząc z domu. Z nami zrobisz to krok po kroku!

Krok 1 – wybór najlepszej oferty

Polisa OC jest obowiązkowa, a jej nieposiadanie wiąże się z dotkliwymi karami finansowymi. Zakres ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej reguluje ustawa, na skutek czego podstawowym i najważniejszym kryterium wyboru oferty jest po prostu cena. Koszty obowiązkowych składek są ustalane indywidualnie – liczą się wszystkie detale, od doświadczenia kierowcy, przez miejsce zamieszkania, po stan i możliwości pojazdu.

Ogromna liczba firm sprzedających ubezpieczenie OC powoduje, że niełatwo znaleźć najkorzystniejszą ofertę. Korzystając z odpowiednich narzędzi, jest to jednak możliwe. Takie strony jak Kalkulator OC – Najtaniej u Agenta gwarantują błyskawiczne i wiarygodne posegregowanie ofert pod kątem ceny. Na intuicyjnej, przejrzystej stronie internetowej wystarczy wpisać podstawowe dane służące do obliczania składki (parametry auta i dane personalne kierowcy), a po chwili wyświetlane są aktualne i sprawdzone wyniki. W ramach jednej strony porównujesz bardzo wiele ofert. To uświadamia, ile czasu traci się, rozpatrując każdą ofertę z osobna.

Krok 2 – analiza oferty

Skoro łatwo wybrać OC online poprzez najtaniejuagenta, tym prościej zweryfikować ofertę bezpośrednio na stronie firmy. Witryny prowadzone przez ubezpieczycieli są dostosowywane typowo do każdego kierowcy. Obsługa formularza na stronie, który oblicza składkę, jest praktycznie zawsze banalna i nie wymaga posiadania fachowej wiedzy.

Jeżeli wszystko się zgadza, możesz ewentualnie poszukać jeszcze opinii na temat jakości obsługi i szybkości realizacji ubezpieczenia. Oczywiście idealnie byłoby poznać zdanie kogoś znajomego i usłyszeć kilka słów prawdy z pierwszej ręki, jednakże poszperanie na forach i odpowiednio zdystansowane przejrzenie opinii kierowców z całej Polski z pewnością nie zaszkodzi.

Krok 3 – Formalności online

Wiele spośród kilkudziesięciu firm ubezpieczeniowych na polskim rynku nie posiada nawet fizycznych punktów obsługi, stąd wszystkie formalności są z reguły załatwiane poprzez telefon oraz internet. Dzięki najnowszym technologiom czas załatwiania całej sprawy skraca się do minimum i nie wymaga nawet dzwonienia do firmy. Ubezpieczyciele ułatwiają zamówienie i opłacenie składek OC za pomocą intuicyjnych formularzy na stronach internetowych.

Bez wychodzenia z domu, bez zbędnych formalności. Opłać składki OC online i wybierz najkorzystniejszą ofertę na rynku!

2 Comments

 1. Mariusz

  Porównanie OC zajmuje kilka minut, a wyniki mogą być zaskakujące. Ci co chcą zaoszczędzić na OC mogą to zrobić szybko i komfortowo dzięki porównywarkom OC.

  Reply
 2. wowpolisa

  Ja kupiłem ostatnio OC przez kalkulator oc ac, początkowo byłem sceptyczny do tego, ale nic mnie to nie kosztowało a sprawdziłem gdzie dostanę najtańsze OC:)

  Marek

  Reply

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *