100% Sandomierza za 50%, czyli w weekend Królewskim Mieście za pół ceny – jesień 2018

Sandomierz po raz kolejny zaprasza na weekend za pół ceny. Akcja 100% Sandomierza za 50% tym razem odbywać się będzie w dniach 5-7 października.

Zapraszamy do zapoznania się z oficjalną zapowiedzią tego wydarzenia:

Poprzednie edycje tego typu spotkały się z bardzo dobrym i szerokim odbiorem. Chęć udziału w wydarzeniu zgłosiły wówczas: instytucje kultury, sportu, pracownie artystyczne, stowarzyszenia, a także obiekty noclegowe, restauracje, kawiarnie, które wyraziły chęć obniżenia cen poszczególnych produktów i usług do 50%.

Wydarzenie jest elementem promocyjnym miasta Sandomierza, mającym na celu ożywienie tzw. „martwego sezonu”, zintegrowanie społeczności lokalnej, jak również prezentację towarów i usług znajdujących się w ofercie Partnerów, poprzez ich sprzedaż po obniżonej cenie przez czas trwania akcji promocyjnej.


Zobacz także:

We wrześniu Festiwal Czekolady i Słodkości w Sandomierzu [W OKOLICY]

Kalendarz imprez w Sandomierzu 2018! Będzie się działo! [W OKOLICY]

Nowość nad Jeziorem Tarnobrzeskim: elektryczne hulajnogi – Hulajanki!


Chcielibyśmy zachęcić osobiście każdego z Państwa do wzięcia udziału w akcji. Jeśli wyrażacie Państwo chęć udziału prosimy o e-mail zwrotny wraz z ofertą promocyjną na adres: dariusz.socha@um.sandomierz.pl i tomasz.chmiel@um.sandomierz.pl do dnia 10 września 2018 r.

Prosimy również osoby zgłaszające swoje podmioty do akcji o przesłanie poglądowej fotografii własnej promocji (np. restauracje mogą wysłać zdjęcie potraw serwowanych w tych dniach po obniżonych cenach).

Oferty typu: jeden nocleg 100% ceny, natomiast drugi w cenie 50% nie będą brane pod uwagę. Jeśli wyrażacie Państwo chęć udziału w akcji, usługa udostępniana przez Państwa na cel akcji powinna w całości składać się z oferty obniżonej o co najmniej 50% ceny.

Podmioty zgłaszające swój udział w akcji są umieszczane na liście znajdującej się na portalu Polskiej Organizacji Turystycznej, stronie miasta, na profilu facebookowym, polubionym przez ponad 21 000 osób, na drukowanych materiałach promocyjnych: plakatach, ulotkach które zostaną przekazane do Państwa, a także umieszczone w Centrum Informacji Turystycznej. Sama akcja będzie szeroko reklamowana w mediach regionalnych.

 

2 Comments

  1. Pingback: Kids Festiwal nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Sprawdź program - tarnobrzeskie.eu

  2. Pingback: Sandomierz zaprasza na cykl koncertów jazzowych - Witamina Jazz [W OKOLICY] - tarnobrzeskie.eu

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *