Wpłaciliście już ponad 150 tysiecy złotych dla Wiktorii! Zbiórka trwa! [W OKOLICY]

Dzięki Waszej hojności udało się uzbierać już 150 tysiecy złotych na rehabilitację dziewiętnastoletniej Wiktorii, która jest jedną z ofiar ataku nożownika w galerii VIVO! w Stalowej Woli. Zbiórka wciąż jednak trwa! Zachęcamy do udziału w niej!

Ponad 155 tysięczy złotych na pomoc dla Wiktorii wpłacono w zaledwie pięć dni – od niedzieli 12 listopada. Swoją cegiełkę dołożyli tutaj z pewnością użytkownicy naszego portalu, którzy informację o zbiórce udostpępnili na Facebooku ponad pół tysiąca razy. Dziękujemy Wam za to. To dobro na pewno do Was wróci!

To jednak nie koniec! Do zakończnia zbiórki pozostało jeszcze 77 dni. Warto dorzucić od siebie nawet kilka złotych, bo na pewno będą one bardzo potzrebne nastolatce, którą czeka długa walka o powrót do zdrowia. Jeszcze raz przypominamy jej apel:

„Hej. Mam na imię Wiktoria, i jestem ofiarą nożownika ze Stalowej Woli, który atakował w galerii handlowej.

Pracowałam dorywczo jako hostessa, więc miał być to kolejny zwykły dzień w pracy, jednak zmienił moje dotychczasowe życie. Zostałam zaatakowana od tyłu, w plecy. Obrażania były na tyle ciężkie, że cudem przeżyłam, dzięki lekarzom, operacja trwała kilka godzin, byłam również kilka razy reanimowana. Dostałam nożem w płuco, które na szczęście powoli wraca do zdrowia. Jednak również mam uszkodzony rdzeń kręgowy na wysokości Th5…”

Tak zaczyna się wpis Wiktorii na portalu zrzutka.pl, za pomocą którego można wpłacać pieniądze na pomoc dla niej. Całość znajdziecie tutaj: https://zrzutka.pl/wiktoriawidak


Zobacz także:

„Jestem ofiarą nożownika ze Stalowej Woli…” Pomóżmy Wiktorii wrócić do zdrowia! [W OKOLICY]

Będą produkować piwo. W Tarnobrzegu powstaje browar! [MIASTO]

Nad Jeziorem Tarnobrzeskim powstaną apartamentowce? Jest zielone światło!


https://zrzutka.pl/wiktoriawidak

1 Comment

  1. Pingback: Zapraszamy na Andrzejki w Misiolandii. Imprezie towarzyszyć będzie zbiórka dla Domu Dziecka [MIASTO] - tarnobrzeskie.eu

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *