Hiphopowy weekend nad jeziorem! 30 koncertów w dwa dni!

Dziś startuje druga edycja festiwalu Hip Hop Raport Projekt Tarnobrzeg. W sobotę i w niedzielę nad Jeziorem Tarnobrzeskim będzie można zobaczyć 30 koncertów.

 

Mam dla Was kilak organizacyjnych informacji od organizatorów imprezy:

TEREN FESTIWALU jest otwarty od 14:00 do 3:00.
LOKALIZACJA:
PÓŁWYSEP NA JEZ. TARNOBRZESKIM
OSOBY NIEPEŁNOLETNIE: Osoby poniżej 16 roku życia mają obowiązek zgłosić się z opiekunem do biura festiwalu, w którym opiekun musi wypełnić „OŚWIADCZENIE O ODPOWIEDZIALNOŚCI OPIEKUNA ZA UCZESTNIKA IMPREZY W WIEKU 0-15 LAT”.
CAMPING: Czas działania: 15 lipca 2017, godz. 13:00 do 17 lipca 2017, godz. 12:00. Pamiętajcie aby zabrać ze sobą WYDRUKOWANE bilety w przypadku biletów do samodzielnego wydruku. NA TEREN POLA NAMIOTOWEGO I IMPREZY JEST BEZWZGLĘDNY ZAKAZ WNOSZENIA WŁASNEGO ALKOHOLU!!!
BILETY:
KASY BILETOWE – GODZINY OTWARCIA: Kasa biletowa przy wejściu na teren festiwalu: 12:00 – 00:00.
WYMIANA BILETÓW NA OPASKI:
Osoby, które mają już bilety – zakupione na hip-hop.pl lub biletin.pl itp. (bilety do samodzielnego wydruku) MUSZĄ MIEĆ JE WYDRUKOWANE!!!
Wszystkie kategorie biletów wstępu na festiwal podlegają wymianie na identyfikatory w formie opaski. Osoby z karnetami mogą wymieniać je od soboty 15 lipca, tj. w pierwszym dniu ich obowiązywania. Bilety jednodniowe można wymieniać na opaski jedynie w dniu ich obowiązywania. Opaski na camping również wymieniamy w kasie przy sprawdzaniu biletów. Z opaski może korzystać tylko jedna osoba. Uszkodzenie lub zerwanie opaski powoduje utratę jej ważności.
ZAKUP BILETU:
Zakup biletów online do 15 lipca do godz. 12:00 www.biletin.pl
BILETY NA TERENIA FESTIWALU W CENIE:
Karnet – 110zł
Bilet jednodniowy – 60zł
Pole namiotowe: 50 zł – rozstawienie namiotu do 4 os., 70 zł – rozstawienie namiot powyżej 4 os. 10 zł – opaska na pobyt na polu namiotowym dla 1 osoby – obowiązkowa, jednorazowa opłata dla każdego użytkownika pola namiotowego.
Parking 70 zł – miejsce parkingowe/4dni.
550 ZŁ – KARNET VIP SILVER W SKŁAD KARNETU WCHODZI: STREFA BACKSTAGE, KOSZULKA FESTIWALOWA, KUPONY NA ALKOHOL 15XPIWO, 12XNAPÓJ, 12 X POSIŁEK, POLE NAMIOTOWE (ZAWIERA: OPŁATA ZA ROZSTAWIENIE NAMIOTU + POBYT DLA 1OS.)
350 ZŁ -KARNET VIP BRONZE W SKŁAD KARNETU WCHODZI: STREFA BACKSTAGE, KOSZULKA FESTIWALOWA, KUPONY NA ALKOHOL 10XPIWO, 8XNAPÓJ, 8 X POSIŁEK

Więcej znajdziecie tutaj: https://www.facebook.com/notes/hip-hop-raport-projekt-tarnobrzeg/niezb%C4%99dnik/1604771239557386/


Zobacz także:

Moc imprez w Sandomierzu. Sprawdź kalendarz imprez 2017!

Niebawem otwarcie wyciągu do wakeboardingu i nart wodnych nad Jeziorem Tarnobrzeskim

Tyrolka nad Jeziorem Tarnobrzeskim czynna codziennie. Sprawdź godziny!


hip hop projekt tarnobrzeg 2017

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *