Konkurs! Wygraj zaproszenia na imprezy w Tawernie „Bocianówka”!

Zapraszamy do udziału we wspólnej akcji Tawerny „Bocianówka”, portalu tarnobrzeskie.eu i Tygodnika Nadwiślańskiego. Do wygrania są zaproszenia na zabawę andrzejkową w tym lokalu oraz na inne organizowane tam imprezy!

Andrzejki w Tawernie Bocianówka

Zaproszenie na piątkową imprezę andrzejkową dla dwóch osób wygrać będzie można za pośrednictwem Tygodnika Nadwiślańskiego. Otrzyma je osoba, która jako pierwsza zadzwoni do redakcji tego pisma w piątek 18 listopada po godzinie 9 rano i poda hasło, które znajdziecie w  tej gazecie pod plakatem reklamującym listopadowe zabawy w Tawernie. Gazetę z hasłem znajdziecie w kioskach w czwartek.

Zaproszenia na Andrzejki upoważniają do darmowego wstępu na imprezę oraz otrzymania zestawu dwóch gorących dań i korzystanua z zimnej płyty, soków i bufetu herbaciano-kawowego, orz OPEN BARU: piwo, wino, wódka!

tawerna-andrzejki

Imprezy w piątki i soboty

Mamy dla Was także 8 zaproszeń na inne imprezy w Tawernie (cztery razy po 2 komplety). Cztery z nich upoważniają do darmowego wstępu w piątki (zabawa z wodzirejem) oraz odebrania w barze piwa lub drinka wieczoru. Cztery kolejne do darmowego wstępu w soboty (zabawa z zespołem muzycznym) oraz odebrania w barze piwa lub drinka wieczoru.

Aby je otrzymać należy pod informacją o tym konkursie na naszym profili na Facebooku w twórczy sposób dokończyć zdanie:

  • Piątek to…

lub

  • Sobota to…

Autorów najciekawszych wpisów nagrodzimy zaproszeniami na te imprezy:

zabawy-tanzczne-jezioro-tarnobrzeskie

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *