Kiermasz mikołajkowy w Tarnobrzegu i Sandomierzu

4 grudnia w Tarnobrzegu i Sandomierzu odbywać się będzie kiermasz mikołajkowy. Tamtejsza urzędy miasta szukają chętnych do wzięcia w nich udziału. 

Kiermasz mikołajkowy – Tarnobrzeg

„Prezydent Miasta Tarnobrzega zaprasza do udziału w Kiermaszu Mikołajkowym artystów, twórców ozdób świątecznych, rękodzielników, wytwórców produktów regionalnych. Zapraszamy stowarzyszenia, grupy pielęgnujące tradycje świąteczne oraz twórców wszystkiego tego, co umili nam zbliżający się, bożonarodzeniowy czas” – czytamy na stronie internetowej Urzędu Miasta.

Chętni do udziału w tarnobrzeskim kiermaszu mikołajkowym muszą wypełnić Kartę Zgłoszenia Wystawcy i przesłać ją do urzędu najpóźniej do 25 listopada – na adres email: b.skrok-szczur@um.tarnobrzeg.pl. Znajdziecie ją tutaj: www.tarnobrzeg.pl

Organizatorzy podkreślają, że za wystawienie stoiska nie będą pobierane żadne opłaty. Kiermasz Mikołajkowy w Tarnobrzegu odbędzie się na Placu Bartosza Głowackiego. Będzie on częścią XIII Parady Mikołajów.

Kiermasz mikołajkowy – Sandomierz

Tego samego dnia także Sandomierzu będzie odbywać się kiermasz mikołajkowy. Także tutaj trwa nabór wystawców.

„Na nasz Kiermasz Mikołajkowy chcielibyśmy zaprosić twórców ludowych wytwarzających wyjątkowe, rękodzielnicze zabawki, które staną się idealnymi prezentami dla dzieci. Zapraszamy wykonawców ozdób świątecznych, które wprowadzą do naszych domów wspaniałą atmosferę świąteczną, a także producentów tzw. świątecznych smaków: ciast, miodów, przypraw, słodkości, a także regionalnych smaków polskich Świąt. W sposób szczególny zachęcamy osoby, które w swoim asortymencie będą mogły zaoferować żywe choinki” – piszą organizatorzy na stronie sandomierskiego magistratu.

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie tutaj: www.sandomierz.pl

kiermasz-mikołajkowy-tarnobrzeg-sandomierz-2016

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *