Plaża nieczynna przez cały rok!

Przypominamy, że w związku z remontem dróg nad jeziorem i budową infrastruktury turystycznej w tym roku niemożliwe będzie korzystanie z plaż.

Poniżej prezentujemy komunikat tarnobrzeskiego Urzędu Miasta w tej sprawie:
“Przede wszystkim względy bezpieczeństwa zdecydowały o całkowitym zamknięciem tegorocznego sezonu nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Obecnie tereny nad jeziorem to wielki plac budowy. Do plażowania i kąpieli powrócimy w przyszłym roku, za to w lepszych warunkach.

Od kilku już miesięcy trwa duża inwestycja nad Jeziorem Tarnobrzeskim, obecnie rusza kolejna – przebudowa dróg ciągnących się wzdłuż plaż, a mianowicie ul. Żeglarskiej (od głównego wjazdu nad jezioro w lewo, w kierunku Mariny, aż do ul. Siarkowej), oraz ul. Plażowej (od wjazdu w prawo, do wylotu na Wisłostradę). Przygotowywanie się do inwestycji stawiało pod znakiem zapytania tegoroczny sezon jeziorowy. Teraz już wszystko jasne, na plażowanie i kąpiele poczekać musimy do przyszłego roku.

1 Comment

  1. FazZi

    Mogli sobie podzielić prace na odcinki lub etapy przykładowo plaża A wpierw, a potem plaża B. Ludzie by byli i jakoś w miarę prowadzonych prac biznes by się kręcił jakoś. Aktualnie pozostaje tylko ludziom wyjazd nad zalew Koprzywnica, Gorzyce, Golejów, Szymanowice, Chańcza, Rejów, Solina

    Reply

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *