Pod koniec lipca Podkarpackie Pokazy Lotnicze 2018! [W OKOLICY]

Podkarpackie Pokazy Lotnicze 2018

28 lipca na terenie Lotniska w Mielcu odbędą się Podkarpackie Pokazy Lotnicze 2018. Zapraszamy do zapoznania się z pierwszymi informacjami na temat imprezy.

Podkarpackie Pokazy Lotnicze „Na Pokładzie Funduszy Europejskich” na stałe wpisały się w repertuar imprez w województwie podkarpackim. Pierwsze pokazy odbyły się w Mielcu. Gospodarzami kolejnych edycji były Rzeszów i Krosno, a w tym roku lotnicze święto wraca do Mielca, który świętuje również 80-lecie przemysłu lotniczego.

Nie znamy na razie szczegółowego programu imprezy. Wiemy za to, że w pokazach weźmie udział m.in. Artur Kielak, zespoły akrobacyjne FireBirds, Celfast Flying Team, będzie też można zobaczyć samoloty produkowane w Mielcu np. Iskrę i Biesa. A główną atrakcja będzie łotewski zespól akrobacyjny Baltic Bees.

Wydarzeniu będzie towarzyszyć piknik rodzinny oraz liczne atrakcje i niespodzianki: wystawa statyczna, gry, zabawy i konkursy dla dzieci i dorosłych oraz koncerty muzyczne gwiazd.

Podkarpackie Pokazy Lotnicze współfinansowane są z Funduszy Europejskich. Organizatorami wydarzenia są Polskie Zakłady Lotnicze, Województwo Podkarpackie, Miasto Mielec oraz Lotnisko Mielec. Pokazy zostały objęte patronatem honorowym Ministra Obrony Narodowej RP.


Zobacz także:

Kino Wisła w Tarnobrzegu – repertuar na kwiecień 2018

Znamy termin Dni Tarnobrzega 2018!

Lemon, Natalia Szroeder oraz Piękni i Młodzi – Powitanie Lata 2018


Podkarpackie Pokazy Lotnicze – zapowiedź wideo:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=rE98_kv5fSg[/youtube]

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *