W lutym VI Rekreacyjny Bieg Zimowy wokół Jeziora Tarnobrzeskiego

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tarnobrzegu zaprasza na Vczwarty Rekreacyjny Bieg Zimowy wokół Jeziora Tarnobrzeskiego, czyli na dystasie 10,6 km.

Impreza odbędzie się 11 lutego o godzinie 11:00. Start przy bazie MOSiR-WOPR obok głównego wjazdu nad Jezioro Tarnobrzeskie.

Bieg ma charakter rekreacyjny. Nie będzie też numerów startowych, ani długich kolejek przy biurze zawodów. Na zakończenie dla wszystkich uczestników przewidzieliśmy ognisko z kiełbaskami, okolicznościowe medale (dla 100 pierwszych osób)

Rekreacyjny Bieg Zimowy wokół Jeziora Tarnobrzeskiego jest wolny od opłat.

Wszyscy chętni do udziału w nim muszą się wcześniej zarejestować – TUTAJ. Muszą też zaakceptować takie oświadczenie:

„Oświadczam, że nie mam przeciwwskazań do udziału w zawodach i startuję na własną odpowiedzialność. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb związanych z organizacją imprezy i w jej materiałach informacyjnych. Wyrażam zgodę na udział w konkursach organizowanych w ramach zawodów. Wyrażam zgodę, aby zdjęcia, nagrania filmowe oraz wywiady z moją osobą, a także wyniki z moimi danymi osobowymi mogły być wykorzystane przez prasę, radio i telewizję, z także w celach marketingowych Organizatora i sponsorów. Wiem, że podanie danych jest dobrowolne, lecz nieodzowne w celu udziału w zawodach. Znam swoje prawo do wglądu i poprawiania swoich danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu co do dalszego ich przetwarzania, szczególnie w celach marketingowych”.

W lutym VI Rekreacyjny Bieg Zimowy wokół Jeziora Tarnobrzeskiego

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *