Tarnobrzeżanka zachwyciła jurorów programu The Voice Kids! [WIDEO]

Czternastoletnia tarnobrzeżanka Emilia Piątkowska zachwyciła swoim występem jurorów programu The Voice Kids TVP2. Zobaczcie jak zaśpiewała.

Emilia zaśpiewała piosenkę Anny Jantar „Radość Najpiękniejszych Lat”. Jej wykonanie tego przeboju oklaskiwali Edyta Górniak,  Dawid Kwiatkowski i muzycy zespołu Afromental – Tomson i Baron. Wszyscy chcieli, aby w dalszej części prpgramu pracowała pod ich opieką. Z resztą zobaczcie sami:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=ARpuXK7xBOE[/youtube]


 

Zobacz także:

Ruszył sezon narciarski 2018 na stoku w Konarach! [W OKOLICY]

Pod koniec stycznia I Otwarta Gra Paintball Tarnobrzeg

W Tarnobrzegu powstaje najlepsze centrum wspinaczki w południowo-wschodniej Polsce! [ZDJĘCIA]


Emilia Piątkowska śpiewa od dziecka. Pochodzi z muzycznej rodziny. Nagrała kilkanaście piosenek na płytach „Wygraj Sukces” wydawanych od 23 lat przez jej tatę, Jarosława Piątkowskiego, kompozytora, aranżera i współtwórcę Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki o tej samej nazwie. Mama Danuta pracuję jako polonistka w Szkole Podstawowej nr 10 i od wielu lat przygotowuje z uczniami ciekawe wydarzenia teatralne i muzyczne. Siostra Kamila w 2004 roku reprezentowała Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci w norweskim Lillehammer. Brat Kacper gra na fortepianie, ukończył Szkołę Muzyczną II stopnia w Stalowej Woli.

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *