Kabaret Skeczów Męczących w Tarnobrzegu! Już za 1,5 miesiąca! [MIASTO]

Po niezwykle udanym roku 2015 Kabaret Skeczów Męczących wraca „Pod prądem”. Wraca ze zdwojoną kabaretową mocą. Już 28 października będzie można zobaczyć to w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tarnobrzegu! 

W najnowszym spektaklu nie zabraknie niczego, z czego zna i ceni ich każdy kabaretowy widz w kraju. Będą megawaty energii płynącej ze sceny, będą uwielbiane przez publiczność, nietuzinkowe postacie, grane przez Jarosława Sadzę, a przede wszystkim nowe, nie emitowane w tv skecze.

To największa dotychczasowa produkcja kabaretu. Pod prądem ma być też trochę pod prąd, nie zabraknie więc odważnych treści i elektryzujących tekstów, które zbudują potrzebne napięcie. Podłącz się do nas i daj się zabrać w kabaretową podróż po polskich absurdach, które KSM tak wyraziście ukazuje w swojej twórczości. Kiedy myślisz, że już nic cię nie zaskoczy, my włączamy drugą taryfę i ile elektrownia dała. A na bis, Herbatka z prądem, kabaretowy przebój 2015 roku – „Chrzciny” w wersji jakiej jeszcze nie widziałeś.

28.10.2016 piątek godz. 17:00 – Hala widowiskowo-sportowa MOSiR, ul. Aleja Niepodległości 2 , 39-400 Tarnobrzeg

Kabaret Skeczów Męczących w Tarnobrzegu oferta zakupu biletów

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *