Zostań Miss! Wygraj atrakcyjne nagrody! Weź udział w sesjach zdjęciowych!

Zgłoś się do konkursu! Zostań Miss Jeziora Tarnobrzeskiego i zgarnij nagrody o wartości niemal 2,5 tysiąca złotych! Weź udział w sesjach zdjęciowych oraz zajęciach z projektantami, stylistami i choreografami!

Trwa nabór do drugiej edycji Regionalnego Konkursu Piękności „Wybory Miss Jeziora Tarnobrzeskiego”. Aby wziąć w nim udział wystarczy wysłać zdjęcie prezentujące całą sylwetkę oraz wypełniony formularz zgłoszeniowy na adres miss@tarnobrzeskie.eu Regulamin konkursu i formularz można znaleźć na stronie internetowej www.tarnobrzeskie.eu, w zakładce Regulaminy.

W konkursie mogą uczestniczyć kandydatki, które ukończyły 17 lat. Dziewczyny, które nie ukończyły 18 roku życia muszą jednak dostarczyć organizatorowi pisemną zgodę rodziców na udział w konkursie oraz wykorzystanie wizerunku oraz imienia i nazwiska.

Na początku sierpnia komisja złożona z przedstawicieli organizatorów, partnerów i sponsorów konkursu wybierze od 10 do 12 finalistek. Wezmą one udział w kilku sesjach zdjęciowych – miedzy innymi nad Jeziorem Tarnobrzeskim i w Zamku w Baranowie Sandomierskim. Będą pracować ze stylistami i choreografami, którzy przygotują je do występu w finale. Spotkają się także z trenerem fitness, wezmą udział w zmaganiach paintballowych i zjeździe tyrolką nad Jeziorem Tarnobrzeskim.

Miss Jeziora Tarnobrzeskiego 2016, Pierwsza Wicemiss, Druga Wicemiss i Miss Publiczności zostaną wybrane podczas finału konkursu, który będzie jednym z kluczowych elementów organizowanej 27 sierpnia przez Prezydenta Miasta Tarnobrzega imprezy z okazji zakończenia lata.

Na zwyciężczynię konkursu, a także zdobywczynie tytułów pierwszej Wicemiss, drugiej Wicemiss i Miss Publiczności czekają atrakcyjne nagrody:

Miss Jeziora Tarnobrzeskiego otrzyma:
– koronę,

– szarfę tytułową,

– nagrody od partnerów konkursu:

a) Voucher o wartości 500 złotych od Zamku w Baranowie Sandomierskim na nocleg dla dwóch osób, kolację i zwiedzanie zamku.

b) Voucher na uszycie sukienki o wartości 400 złotych od Atelier „Gamon” Justyna Wesołowska

c) Voucher na usługi fryzjerskie i kosmetyczne o wartości 300 zł od Profesjonalnego Studia Urody No1.

d) Voucher o wartości 400 zł na zakup butów w sklepie obuwniczym Iwony i Andrzeja Niezgody w Tarnobrzegu, Plac Bartosz Głowackiego 56/2

e) Voucher o wartości 400 zł na zakup spodni marki Peppe Jeans w sklepie Elite Moda, Tarnobrzeg, Szkolna 4.

f) Karnet Open upoważniający do korzystania z pełnej oferty klubu Fitneska o wartości 150 zł od klubu Fitneska

g) Talon na tygodniowy catering dietetyczny – Bocianówka Fit.

g) Intro nurkowanie w pełnym wyposażeniu nurkowym z instruktorem w Jeziorze Tarnobrzeskim za pośrednictwem Bazy Nurkowej Machów, czas nurkowania około 25 min, wraz z sesją foto-video pod wodą wykonaną przez fotografa klubowego – od Klubu Płetwonurków LOK OCTOPUS.

I Wicemiss Jeziora Tarnobrzeskiego otrzyma:

– szarfę tytułową,

– nagrody od partnerów konkursu:

a) Voucher o wartości 300 złotych na zakup odzieży z oferty Atelier „Gamon” Justyna Wesołowska

b) Voucher na usługi fryzjerskie i kosmetyczne o wartości 200 zł od Profesjonalnego Studia Urody No1.

c) Karnet Open upoważniający do korzystania z pełnej oferty klubu Fitneska o wartości 150 zł od klubu Fitneska

d) Talon na tygodniowy catering dietetyczny – Bocianówka Fit

e) Intro nurkowanie w pełnym wyposażeniu nurkowym z instruktorem w Jeziorze Tarnobrzeskim za pośrednictwem Bazy Nurkowej Machów, czas nurkowania około 25 min, wraz z sesją foto-video pod wodą wykonaną przez fotografa klubowego – od Klubu Płetwonurków LOK OCTOPUS.

II Wicemiss Jeziora Tarnobrzeskiego otrzyma:

– szarfę tytułową,

– nagrody od partnerów konkursu:

a) Voucher o wartości 200 złotych na zakup odzieży z kolekcji wiosna-lato 2016 od Atelier „Gamon” Justyna Wesołowska

b) Voucher na usługi fryzjerskie i kosmetyczne o wartości 100 zł od Profesjonalnego Studia Urody No1.

c) Karnet Open upoważniający do korzystania z pełnej oferty klubu Fitneska przez miesiąc o wartości 150 zł od klubu Fitneska

d) Talon na tygodniowy catering dietetyczny – Bocianówka Fit.

e) Intro nurkowanie w pełnym wyposażeniu nurkowym z instruktorem w Jeziorze Tarnobrzeskim za pośrednictwem Bazy Nurkowej Machów, czas nurkowania około 25 min, wraz z sesją foto-video pod wodą wykonaną przez fotografa klubowego – od Klubu Płetwonurków LOK OCTOPUS.

4. Miss Publiczności – Wyborów Miss Jeziora Tarnobrzeskiego 2016 otrzyma:

– szarfę tytułową,

– nagrody od partnerów konkursu:

a) Zestaw kosmetyków pielęgnacyjnych od Profesjonalnego Studia Urody No1.

b) Karnet Open upoważniający do korzystania z pełnej oferty klubu Fitneska przez tydzień – od klubu Fitneska

c) Talon na tygodniowy catering dietetyczny – Bocianówka Fit

Sponsorami głównymi „Wyborów Miss Jeziora Tarnobrzeskiego 2016” są: Sad Sandomierski, Dźwigmar oraz Park Tarnobrzeg.

0005

 

Pozostali sponsorzy: KiZPS Siarkopol, Polkar – MPK Tarnobrzeg, Stacja Paliw BP Tarnobrzeg – Bogdan Panek, Diamentowy Optyk. Fenix Metals, Transdziwg, STORKS.

0006

Organizatorem konkursu jest redakcja portalu o Jeziorze Tarnobrzeskim www.tarnobrzeskie.eu, wraz z Prezydentem Miasta Tarnobrzega i partnerami: Profesjonalnym Studio Urody NO1, Atelier GAMON, Sklepem Obuwniczym – Iwony i Andrzeja Niezgody w Tarnobrzegu, Sklep Elite Moda – dystrybutor spodni marki Peppe Jeans, Tawerna Bocianówka, Zipline.pl – Tyrolka nad Jeziorem Tarnobrzeskim, Fitneska, Paintball Tarnobrzeg, Jacht klub Kotwica, Klub Płetwonurków LOK Octopus. Patronat honorowy nad konkursem objął Starosta Powiatu Tarnobrzeskiego.

0008 0007

0004 0003

 

Patronat medialny nad imprezą objęły redakcje mediów z Tarnobrzega, Sandomierza, Stalowej Woli i Rzeszowa.

0009

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *