Niebawem II Noc filmowa w PWSZ [MIASTO]

Młodzieżowa Rada Miasta Tarnobrzeg i Samorząd Studencki Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnobrzegu zapraszają na noc filmową. 

W nocy z 11 na 12 marca, w godzinach od 22 do 4 rano w budynku uczelni  (ul.Wyszyńskiego 10) będzie można obejrzeć kilka filmowych produkcji. W tym roku gatunkiem wiodącym ma być komedia. Impreza skierowana jest do gimnazjalistów, licealistów i studentów. Niebawem pojawi się jej regulamin i formularz zgłoszeniowy. Nad przebiegiem imprezy, weryfikacją uczestników i bezpieczeństwem czuwać będzie specjalnie powołana Straż Studencka oraz ochrona PWSZ. Wstęp na noc filmową będzie darmowy.

Na facebookowym profilu MMR (https://www.facebook.com/Rada-Miasta-Tarnobrzega) można głosować na tytuły filmów, które chcielibyście zobaczyć podczas imprezy. Do wyboru są: „Wakacje w krzywym zwierciadle”, ”Duże dzieci”, ”Kac Vegas”, ”Kac Vegas w Bangkoku”, ”Kac Vegas 3”, ”Za jakie grzechy dobry Boże’, ”Gorąca laska”, ”Ruby Sparks”, ”Forest Gump”, ”Diabelska plansza”, ”Sierota”, ”Sierociniec”, ”Jeszcze większe dzieci”, ”Ratując Pana Banksa”, ”Gwiezdny Zaprzęg”, ”Egipskie Psiaki”, ”I kto to mówi”, ”I kto to mówi 2”, ”I kto to mówi 3”,”Piraci z Karaibów”, ”21 Jump Street”, ”22 Jump Street”, ”Nie zadzieraj z fryzjerem”,”Eurotrip”, ”Statek Miłości”, ”Straszny film”(wszystkie części), ”Pewnego razu w Rzymie”, ”Listy do Julii”, ”27 sukienek”, ”Zemsta druhen”, ”Pianista”, ”Zielona mila”, ”Życie jest piękne” i ”Doonby Każdy jest kimś”.

Na II Noc Filmową w PWSZ zapraszają:

mrm tarnobrzeg pwsz samorzad

Honorowy Patronat nad imprezą objął Prezydent Miasta Tarnobrzeg Grzegorz Kiełb

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *