Tarnobrzeg dołączył do ogólnopolskiej akcji „Biegam Bo Lubię”

Tarnobrzeg dołączył do ogólnopolskiej akcji Biegam Bo Lubię, która narodziła się w studio Programu III Polskiego Radia. Jej realizacja w tym mieście rozpocznie się 6 marca na stadionie Siarki, przy ulicy ul. Niepodległości 2.

Organizatorzy tarnobrzeskiej edycji BBL na jej facebookowym profilu piszą o niej tak: „Powoli przygotujemy się do sezonu wiosenno-letnio-jesienno-zimowego 2016. Godzina 9 rano w niedziele to będzie Twoja godzina prawdy! Treningi są darmowe, ale tylko dla Twojego portfela. Ucierpi na tym Twoja strefa komfortu, gwarantuje jednak, że nie pożałujesz! Od marca zaczynamy zmiany, zmiany, zmiany… Tarnobrzeg stolicą biegania… a dlaczego nie! Marzenia są po to, żeby je realizować! Nikt nas nie powstrzyma! Do zobaczenia w każdą niedziele o godzinie 9 rano na stadionie Siarki, ul, Niepodległości 2. Nie ma wymówek! Działamy!”

Więcej informacji znajdziecie tutaj: https://web.facebo… i tutaj: https://web.facebo…

Akcja wzięła swój początek od audycji nadawanej na antenie Programu III Polskiego Radia od czerwca 2010 roku, autorstwa dziennikarzy: Krzysztofa Łoniewskiego i Pawła Januszewskiego (byłego lekkoatlety, Prezesa Fundacji Wychowanie przez Sport ) oraz Adama Kleina (z portalu bieganie.pl). Pilotażowy program regularnych zajęć biegowych odbywał się od września do grudnia 2010 roku.Celem akcji jest zapewnienie cotygodniowych spotkań z trenerem ludziom, którzy biegają lub dopiero chcieliby zacząć.

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *