Imprezowy weekend? Nasz propozycje – piknik z PolskiBus.com, turniej golfowy, turniej bokserski czy konkurs kulinarny?

Macie już plany na weekend? W naszym regionie odbywać się będzie kilka ciekawych imprez. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami na sobotę i niedzielę. 

SOBOTA:

Muzeum Okręgowe w Sandomierzu zaprasza na dziedziniec zamkowy, gdzie o godzinie 14:00 rozpocznie się XIII Edycja Konkursu p.t. Nasze sandomierskie – kulinaria regionalne. Motywem przewodnim tegorocznych zmagań kulinarnych będą Potrawy jarskie w kuchni wiejskiej.

nasze_sando_kulinaria

 

W Sandomierzu w sobotę rozpocznie się także dwudniowy Międzynarodowy Turniej Bokserski o Puchar Burmistrza. Impreza odbywać się będzie w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Patkowskiego 2a. W zawodach udział weźmie około 80 zawodników z 22 klubów z całej Polski, oraz z Luton i Manchesteru (Anglia). Wstęp na turniej jest bezpłatny. W sobotę impreza rozpocznie się o godzinie 16:00, a w niedzielę o 11:00.

plakatbox_2jpg

 

 

Także w Sandomierzu w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji (ul. Portowa 24) w sobotę odbędzie się koncert z kręgu Krainy Łagodności „Cisza jak ta”. Początek o godz. 18;00. Bilety w cenie 20,00 złotych do nabycia w Centrum Informacji Turystycznej (Rynek 20, tel. 15 644 61 05), lub przed koncertem. Więcej na temat tego projektu znajdziecie pod adresem: http://www.ciszajakta.art.pl

plakat_ciszajakta_19.09_www,mHN4p66fmW6Jrb6HYZc

NIEDZIELA

W niedzielę od godziny 10 do 18 na tarnobrzeskim rynku (plac Bartosza Głowackiego) trwać będzie piknik rodzinny z firmą PolskiBus.com. Przewoźnik, który niebawem będzie mieć w mieście swój przystanek będzie prezentować swoje autokary. Zaplanowano także liczne konkursy i zabawy dla dzieci i dorosłych. Jedną z atrakcji dla tych pierwszych ma być także wizyta maskotki firmy – bociana Ziggiego.

PolskiBus.com

Na polu golfowym przy Zamku w Baranowie Sandomierskim odbędzie się turniej golfowy. Początek imprezy o godzinie 11.

Zaplanowany na godzinę 12:30 Rodzinny Piknik Ekologiczny na terenie Zamku Dzikowskiego zastał przeniesiony w 27 września.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *