Rycerski Turniej Szachowy w Zamku w Baranowie Sandomierskim!

W niedzielę w Zamku w Baranowie Sandomierskim  rozegrany zostanie VII Rycerski Turniej Szachowy. Udział w imprezie zapowiedzieli między innymi arcymistrzowie Vladimir Malaniuk i Mirosław Grabarczyk. 

Turniej rozegrany zostanie systemem szwajcarskim kontrolowanym na dystansie 9 rund, tempo gry 15 minut na zawodnika, w czterech grupach: grupa A – seniorzy, grupa B – juniorzy ur. w latach 1997 – 2002, grupa C – juniorzy ur. w roku 2003 – 2007 i grupa D – juniorzy ur. w 2008 roku i młodsi. Początek imprezy o godzinie 10.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody finansowe i rzeczowe. Odbędzie się także loteria fantowa, w której główną nagrodą będzie „Romantyczna kolacja wraz z noclegiem dla dwóch osób w Zespole Zamkowo-Parkowym w Baranowie Sandomierskim”.

Zgłoszenia należy kierować do Pana Mariana Bysiewicza na adres e- mail: mbysiewicz@poczta.onet.pl (tel. kontaktowy: 607-736-734) lub na formularzu zgłoszeniowym na stronie Chess Arbiter Pro.

Organizatorzy – a więc dyrekcja Zamku w Baranowie Sandomierskim i Tarnobrzeski Klub Szachowy – zapraszają na imprezę nie tylko szachistów, ale także pasjonatów tej gry i obserwatorów.

Sponsorzy i reklamodawcy: Starostwo Powiatowe w Tarnobrzegu, Urząd Miasta i Gminy Baranów Sandomierski, Agencja Rozwoju Przemysłu Oddział w Tarnobrzegu, Agencja Rozwoju Przemysłu Oddział w Mielcu, Zakłady Chemiczne SIARKOPOL

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *