Wielki koncert charytatywny dla Wioletty Garboś już za nami. ZDJĘCIA!

Tłumy mieszkańców Tarnobrzega i okolic bawiło się w piątek na koncercie charytatywnym zorganizowanym pod hasłem „Wakacje z pomocą”, podczas którego zbierano pieniądze na leczenie chorej na raka Wioletty Garboś. Gwiazdą wieczoru był KaeN!

Zanim raper pojawił się na scenie zagrali na niej między innymi Zgrzytelsi, Roompey i Baciary. Przed publicznością wystąpiła także córka pani Wioletty – Natalia, która była pomysłodawcą i głównym organizatorem imprezy. Zagrała dla mamy na skrzypcach.

Gwiazdami imprezy byli także siłacze – strongmani: Mateusz Baron, Rafał Kobylarz, Grzegorz Szymański i Krzysztof Radzikowski, oraz Mistrz Świata w Kulturystyce Marek Olejniczak. Obok nich można było podziwiać także Mistrzynię Polski Fitness Sylwetkowe w kategorii +168cm Katarzynę Dudek. Nie zabrakło także licytacji podczas których sprzedano między innymi rękawice bokserskie z autografem Krzysztofa „Diablo” Włodarczyka i całodzienną sesję  tatuażu w studio VOOYOO. Przez cały czas wolontariusze zbierali także pieniądze do puszek. Portal www.tarnobrzeskie.eu był patronem medialnym imprezy.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia:

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *