Afret Party zagra nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Zapraszamy na juwenalia SAN!

18 maja nad Jeziorem Tarnobrzeskim zagra zespół After Party. Będzie gwiazdą juwenaliów Społecznej Akademii Nauk.

Początek imprezy o godz. 19 na terenach Wakacyjnej Przystani, przy ul. Żeglarskiej 5. Wziąć w niej udział może każdy.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=qAdIPAdzjvY[/youtube]

Tegoroczne juwenalia dedykowane są Mateuszowi Mortce – chłopcu, który od urodzenia zmaga się z niepełnosprawnością ograniczającą go na każdym kroku. Podczas juwenaliów odbywać się będzie zbiórka pieniędzy zorganizowana na zakup niezbędnego sprzętu, dzięki któremu Mateusz będzie mógł funkcjonować na co dzień.

Dlatego zapraszamy także na piknik rodzinny organizowany wspólnie ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Zespołu Szkół Specjalnych już od godziny 17. W trakcie pikniku przewidzianych jest wiele atrakcji (np. lot balonem, taniec w bańkach mydlanych, grupę rekonstrukcyjną), a wszystkie pieniądze pochodzące ze sprzedaży biletów na nie przekazane zostaną rodzinie Mateusza.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=cVLIqMSYNls[/youtube]

Zarówno cała społeczność akademicka jak i wszyscy mieszkańcy Tarnobrzega i okolic również mogą wesprzeć Mateusza z własnej inicjatywy już teraz kupując CEGIEŁKĘ w wysokości 20 zł (cały dochód trafia do Mateusza) poprzez wpłaty na konto stowarzyszenia adres:

Stowarzyszenia Przyjaciół Zespołu Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu, ul. Marii Dąbrowskiej 10A w Tarnobrzegu, nr konta: 64 1600 1462 1837 6926 1000 0001, w tytule pisząc swoje imię i nazwisko oraz dopisek GOŚĆ SAN.

Można jednym przelewem dokonać wspólnej wpłaty, należy tylko w tytule poprawnie opisać wszystkie wpłacające osoby.

Każda osoba, która wesprze Mateusza kupując CEGIEŁKĘ może odebrać w punkcie SAN podczas juwenaliów nad Jeziorem Tarnobrzeskim (po warunkiem poprawnego opisu tytułu przelewu): bransoletkę z hasłem przewodnim imprezy oraz balon LED.

Wypełnione balony LED helem, podczas koncertu (po odpowiednim komunikacie ze sceny) zostaną wypuszczone przez uczestników do nieba. Organizatorzy chcą, aby niebo rozświetliło się mnóstwem kolorów dla Mateusza, aby zobaczył jak wiele osób Go wspiera, przyczyniając się do pojawienia się uśmiechu na twarzy i radości w oczach chłopca.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *