Wygraj darmowy wstęp do Escape Room’u Piwnice Zagadek w Sandomierzu [W OKOLICY]

Już tylko nieco ponad miesiąc pozostał do otwarcia nowej atrakcji Sandomierza – Piwnice Zagadek Escape Room. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs!

Do wygrania jest wejściówka dla trzech osób do Piwnic Zagadek. Aby wziąć udział w konkursie należy w komentarzu pod postem konkursowym na naszej stronie na Facebooku napisać dlaczego to Wy powinniście zgarnąć tę nagrodę! Na odpowiedzi czekamy do 11 kwietnia, do godziny 20. Nagrodę zgarnie autor najciekawszej odpowiedzi. A wybiorą ją właściciele Piwnice Zagadek Escape Room. Czas start!

Przy okazji miło nam poinformować, że gotowy jest już jeden z dwóch pokoi zagadek – Łowca Umysłów. Czego możecie się po nim spodziewać? To pokój kryminalny z delikatnym dreszczykiem. Poziom trudności: średnio zaawansowany Czas ucieczki: 60 minut Wielkość grupy: 2 – 4 osób. Przedział wiekowy: od 13 lat pod opieką osoby dorosłej. Będzie do Waszej dyspozyji od 12 maja. Więcej informacji znajdziecie tutaj: http://piwnicezagadek.pl/lowca-umyslow/ Drugi pokój Ojciec M. najprawdopodobniej zostanie otwarty pod koniec maja.

escape room sandomierz

2 Comments

 1. FazZi

  Kolejny trochę chybiony konkurs. Co z osobami które nie mają konta na fb, a chciałyby wziąć udział w konkursie?

  Reply
  1. Admin (Post author)

   Zasady są jasne. To jest konkurs dla tych, którzy mają konta na FB.

   Reply

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *