Karnawał w Wenecji 2018 – wystawa zdjęć Bogdana Myśliwca w Tarnobrzegu

Miejska Biblioteka Publiczna im. M.Marczaka w Tarnobrzegu zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Bogdana Myśliwca – Karnawał w Wenecji 2018.

Wernisaż odbędzie się 16 marca o godz. 18.00. Autor zdjęć w ostatnim czasie, wraz z ekipą Stowarzyszenia Pakuj Plecak zawędrował do Indii, Maroka i Wenecji. Pobyt w Wenecji przypadł na czas, gdy miastem zawładnęły maski, kostiumy, maszkarony i konfetti czyli jednym słowem karnawałowe szaleństwo. I z tej wyprawy, tak jak i z poprzednich, pan Bogdan przywiózł setki fascynujących zdjęć. Prezentowane na wystawie fotografie doskonale odzwierciedlają niepowtarzalną atmosferę miasta, gdzie przez 10 dni z rzędu dominuje feeria barw, taniec i szalona radość. Niejednokrotnie przeciskając się przez tysięczne tłumy turystów, okiem obiektywu łowił niepowtarzalne chwile czy gesty aktorów.

Bogdan Myśliwiec to tarnobrzeski fotograf i fotoreporter. Obserwator życia i dokumentalista. Laureat wielu konkursów fotograficznych, zarówno w kraju jak i za granicą. Autor i współautor kilkudziesięciu wystaw a także publikacji o Tarnobrzegu.

Karnawał w Wenecji 2018 - wystawa zdjęć Bogdana Myśliwca w Tarnobrzegu

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *