W niedzielę wybory Miss Jeziora Tarnobrzeskiego! Zapraszamy do mariny!

miss lata 2017 miss jeziora tarnobrzeskiego

W niedzielę o godzinie 15 na terenie mariny nad Jeziorem Tarnobrzeskim rozpocznie się finał wyborów Miss Jeziora Tarnobrzeskiego, organizowanych w cyklu Miss Lata 2017.

Przed imprezą – od godziny 14 – można zgłosić się do konkursu. Wziąć wnim udział mogą wszystkie pełnoletnie panie – bez względu na stan cywilny, miejsce zamieszkania i wiek oraz dziewczęta w wieku od 16-stego roku życia, które przedstawią pisemną zgodę od rodziców/opiekunów. Kandydatki muszą mieć ze sobą strój kąpielowy oraz inny dowolny strój.


Zobacz także:

Pokaz mody na statku! Zapraszamy na imprezę pod haslem Moda z nurtem Wisły! [W OKOLICY]

Zobacz nowy film promujący tyrolkę nad Jeziorem Tarnobrzeskim [WIDEO]

Moc imprez w Sandomierzu. Sprawdź kalendarz imprez 2017!


Przyznane zostaną tytuły Miss Jeziora Tarnobrzeskiego 2017, tytuły Wicemiss a także tytuły komplementarne. Wszystkie laureatki automatycznie zakwalifikują się do udziału w wielkim finale wyborów Miss Lata 2017, który odbędzie się 26 sierpnia na Rynku w Kielcach. Spotkają się tam finalistki wyborów zorganizowanych na kilkunastu kąpieliskach. Nagrodą dla Miss Lata 2017 będzie skuter, będzie również wiele innych nagród!

Organizatorem konkursu jest Echo Dnia oraz portal tarnobrzeskie.eu przy współpracy miasta Tarnobrzeg, Powiatu Tarnobrzeskiego, Tarnobrzeskiego Domu Kultury, Jacht Klubu Kotwica i Tawerny Bocianówka.

Miss Jeziora Tarnobrzeskiego 2016 – Weronika Bednarska:

 wybory Miss Jeziora Tarnobrzeskiego

 

 

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *