W niedzielę otwarcie Wodnego Parku Rozrywki nad Jeziorem Tarnobrzeskim!

W niedzielę 25 czerwca otwarcie Wodnego Parku Rozrywki nad Jeziorem Tarnobrzeskim „Waterfun”. Będą konkursy i zabawa z DJ’em.

Park będzie podzielony na trzy strefy. Wstęp do tej przeznaczonej dla najmłodszych dzieci kosztować będzie 15 złotych za godzinę. Korzystanie ze wszystkich stref kosztować będzie 35 złotych za godzinę. Cenę tę będzie można jednak negocjować wchodząc większą grupą lub od razu wykupując dłuższy pobyt w parku.

Wodny Park Rozrywki nad Jeziorem Tarnobrzeskim to między innymi  trampoliny, ścianki do wspinaczki, huśtawka i tor przeszkód. Jego powierzchnia 2500 metrów kwadratowych! To największa tego typu atrakcja w Polsce! Czynny będzie od godziny 10 do 20.

Podczas imprezy inauguracyjnej organizowane będą między innymi konkursy skoków do wody, salt na trampolinach, pokonywania toru przeszkód na czas.

Nad bezpieczeństwem osób korzystających z Wodnego Parku Rozrywki czuwać będą ratownicy. Wszyscy wchodzący na jego teren obowiązkowo będą musieli założyć kamizelkę ratunkową. Dzieci do 13 roku życia na terenie parku będą mogły przebywać tylko pod opieką osoby dorosłej.


Zobacz także:

Moc imprez w Sandomierzu. Sprawdź kalendarz imprez 2017!

W Tarnobrzegu powstała fabryka czekolady! [ZDJĘCIA]

Dni Baranowa Sandomierskiego 2017 – sprawdź program! [W OKOLICY]


Tutaj możecie śledzić tę zabawę na żywo: WODNY PARK ROZRYWKI NA ŻYWO! A tak wygląda on na dwa dni przed otwarciem:

otwarcie odnego parku rozrywki nad jeziorem tarnobrzeskim otwarcie odnego parku rozrywki nad jeziorem tarnobrzeskim otwarcie odnego parku rozrywki nad jeziorem tarnobrzeskim

 

 

otwarcie wodnego parku rozrywki nad jeziorem tarnobrzeskim

5 Comments

 1. asia

  Może i fajna atrakcja i największą w Polsce. Ale jeśli nie zzmniejszycie ceny to będzie jeden wielki niewypał! Pozdrawiam

  Reply
 2. Tomek

  Tak samo sądzę, cena mocno odstrasza.

  Reply
 3. Pingback: Efektowne popisy kaskaderów podczas American Monster Truck Motor Show w Tarnobrzegu [ZDJĘCIA] [WIDEO] - tarnobrzeskie.eu

 4. Pingback: Niedziela nad jeziorem. Zabawa w Wodnym Parku Rozrywki i plażing [ZDJĘCIA] - tarnobrzeskie.eu

 5. MR

  cena zabija

  Reply

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *