Media World Cup 2017: Dziennikarze z całego świata przyjadą nad Jezioro Tarnobrzeskie i do Baranowa Sandomierskiego

media world cup 2017 jezioro-tarnobrzeskie

Dziennikarze z 25 krajów świata odwiedzą niebawem Jezioro Tarnobrzeskie i Baranów Sandomierski. Przyjadą tutaj, aby rywalizować w ramach Media World Cup 2017.

Media World Cup 2017 to zawody sportowe organizowane dla mediów. Na imprezę składa się: Puchar Świata Mediów w MTB, który odbędzie się w dniach 11-14.05.2017 r. na Warmii i Mazurach, Puchar Świata Mediów w Kolarstwie Szosowym, który odbędzie się w dniach 25-28.05.2017 r. na Podkarpaciu – w Bieszczadach z bazą w Krasiczynie oraz Puchar Świata w Triathlonie – który odbędzie się w dniach 13-16.07.2017 r. także w województwie podkarpackim, nad Jeziorem Tarnobrzeskim z bazą w Baranowie Sandomierskim.

Nasz region odwiedzi ponad 160 sportowców reprezentujących redakcje z 25 krajów z całego świata: wydawców, redaktorów, dziennikarzy, fotografów prasowych, kamerzystów i blogerów związanych z rowerami. Będzie to świetna okazja do prezentacji Jeziora Tarnobrzeskiego i Baranowa Sandomierskiego na arenie światowej.

Liczymy, że Podkarpacie zapadnie dziennikarzom, uczestnikom Media Cup na długo w pamięci. To będzie znakomita okazja do promocji podkarpackiej i polskiej historii oraz kultury, walorów turystycznych Podkarpacia, a także kuchni lokalnej – mówił podczas konferencji prasowej ww Ministerstwie Sportu i Turystyki Marcin Fijołek kierownik oddziału promocji marki regionu w Urzędzie Marszałkowskim i prezes Podkarpackiej Regionalnej Organizacji Turystycznej.

Bardzo nam zależy na promocji turystyki rowerowej, cieszę się,  że możemy patronować takim imprezom. Regiony Polski, w których odbędą się zawody są dużą atrakcją turystyczną, więc jestem przekonany, że dziennikarze z całego świata wyjadą stąd zadowoleni a odzwierciedlenie ich wrażeń w publikacjach będzie dla nas znakomitą promocją – dodał podsekretarz stanu w MSiT Dawid Lasek.

Źródło: http://www.podkarpackie.pl

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *