Wicemiss Jeziora Tarnobrzeskiego 2016 w finale wyborów Miss Podkarpacia!

Pierwsza Wicemiss Jeziora Tarnobrzeskiego 2016 Paulina Szałaj weźmie udział w finale wyborów Miss Podkarpacia 2017, który odbędzie się 2 kwietnia w hotelu Grand Chotowa.

Paulina pochodzi ma 19 lat, pochodzi z Żabna w gminie Radomyśl nad Sanem w powiecie stalowowolskim. Jest absolwentką liceum ogólnokształcącego o edukacji wojskowej ZSP nr 2 w Stalowej Woli. W październiku rozpoczęła studia na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie na kierunku bezpieczeństwo narodowe. Jej pasje to głównie taniec i muzyka. W przeszłości tranowa la jednak także karate, siatkówkę i strzelectwo sportowe.

W sierpniu 2016 roku Paulina zdobyła tytuł pierwszej Wicemiss Jeziora Tarnobrzeskiego 2016. Na początku tego roku bała także udział w finale wyborów Miss Mielca.

Dzięki udziałowi w finale konkursu Miss Podkarpacia będzie mieć szansę reprezentować tę część kraju w tegorocznej edycji wyborów Miss Polski. Mamy nadzieję, że niebawem będziemy mogli zakomunikować Wam, że weźmie udział także w tej imprezie!

Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia Pauliny Szałaj wykonane podczas przygotowań do finału wyborów Miss Jeziora Tarnobrzeskiego. Ich autorem jest Oliwia Zielińska.

 

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *