Weekend w Tarnobrzegu za pół ceny?

Tarnobrzeg weźmie udział w kolejnej edycji akcji promocyjnej Polskiej Organizacji Turystycznej „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”. Prezydent miasta zaprasza usługodawców z branż związanych z obsługa turystyczną i pokrewnymi do włączenia się w tę kampanię.

Zaproszenia do udziału w akcji i obniżki cen na jej czas trafiły niedawno do szeregu przedsiębiorców i instytucji działających na terenie Tarnobrzega. Jej tegoroczna edycja przypadała będzie w weekend od 31 marca do 2 kwietnia.

Usługi firm, które zdecydują się wziąć udział w akcji będą szeroko reklamowane w internecie, m.in w Narodowym portalu turystycznym polska.travel.pl i stronach Polskiej Organizacji Turystycznej, Regionalnej Organizacji Turystycznej, LOT, Centrów Informacji Turystycznej i innych, rozsyłane w formie wiadomości oraz promowane w portalach społecznościowych. Urząd Miasta umieści je także w swoich oficjalnych materiałach informujących o tym przedsięwzięciu.

Aby stać się partnerem akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” należy do dnia 28 lutego 2017 r. wypełnić formularz dostępny na stronie http://www.polskazobaczwiecej.pl.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *