Tarnobrzeg: W niedzielę II Tarnobrzeski Kiermasz Bożonarodzeniowy

Już w najbliższą niedzielę 4 grudnia odbywać się będzie II Tarnobrzeski Kiermasz Bożonarodzeniowy. Plac Bartosza Głowackiego wypełni się kramami pełnymi świątecznych ozdób, regionalnego jedzenia, ręcznie tworzonych zabawek i świątecznych przekąsek.

Tarnobrzeski Kiermasz Bożonarodzeniowy rozpocznie się o godzinie 10 i trwać będzie do 17. Weźmie w nim udział ponad 40 wystawców, artystów, twórców ozdób świątecznych, rękodzielników, wytwórców produktów regionalnych.

Nie tylko kiermasz

Dodatkową atrakcją tego dnia będzie XIII Parada Mikołajów, która swój finał mieć będzie w tym samym miejscu. Dziesiątki pojazdów, wraz z mikołajami, przybędzie na Plac Głowackiego, gdzie następnie dzieciom rozdawane będą prezenty i upominki. Organizatorzy parady – stowarzyszenie „Esteka”, przygotowali na tę okoliczność 2500 prezentów.

Program Parady Mikołajów 2016:

Tarnobrzeg: Parada Mikołajów 2016 – sprawdź program

W tym roku Parada Mikołajów połączona zostanie ze zmaganiami sportowymi.  W konkurencjach rekreacyjno-sportowych wygrać będzie można nagrody rzeczowe. Dodatkową atrakcją będzie pojawienie się dwóch balonów. Jeżeli aura na to pozwoli wystartują one z Placu Bartosza Głowackiego.

Zapraszamy na II Tarnobrzeski Kiermasz Bożonarodzeniowy i Paradę Mikołajów!

tarnobrzeski-kiermasz-bozonarodzeniowy

Źródło: UM Tarnobrzeg

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *