Wygraj bilety na występ Kabaretu Skeczów Męczących w Tarnobrzegu! [MIASTO]

28 października w Tarnobrzegu wystąpi Kabaret Skeczów Męczących ze swoim najnowszym programem – „Pod Prądem”. Za naszym pośrednictwem możecie wygrać dwa bilety na ten spektakl! Szczegóły konkursu znajdziecie niżej. 

Najpierw jednak zapraszamy do zapoznania się z oficjalną zapowiedzią tego wydarzenia:

Po niezwykle udanym roku 2015 Kabaret Skeczów Męczących wraca „Pod prądem”. Wraca ze zdwojoną kabaretową mocą. W najnowszym spektaklu nie zabraknie niczego, z czego zna i ceni ich każdy kabaretowy widz w kraju. Będą megawaty energii płynącej ze sceny, będą uwielbiane przez publiczność, nietuzinkowe postacie, grane przez Jarosława Sadzę, a przede wszystkim nowe, nie emitowane w tv skecze.

To największa dotychczasowa produkcja kabaretu. Pod prądem ma być też trochę pod prąd, nie zabraknie więc odważnych treści i elektryzujących tekstów, które zbudują potrzebne napięcie. Podłącz się do nas i daj się zabrać w kabaretową podróż po polskich absurdach, które KSM tak wyraziście ukazuje w swojej twórczości. Kiedy myślisz, że już nic cię nie zaskoczy, my włączamy drugą taryfę i ile elektrownia dała. A na bis, Herbatka z prądem, kabaretowy przebój 2015 roku – „Chrzciny” w wersji jakiej jeszcze nie widziałeś.

28.10.2016 – piątek godz. 17:00, Hala widowiskowo-sportowa MOSiR ( ul. Aleja Niepodległości 2)

Przeczytaliście? Podoba się? To teraz czas na konkurs!

Mamy dla Was dwa bilety na występ Kabaretu Skeczów Męczących w Tarnobrzegu!  Aby o nie zawalczyć wystarczy pod konkursowym postem na naszej stronie na Facebooku napisać dlaczego warto wybrać się na ten spektakl! Autorzy dwóch najciekawszych wpisów w nagrodę otrzymają bilety! Na odpowiedzi czekamy do niedzieli 25 września, do godziny 17.

Kabaret Skeczów Męczących w Tarnobrzegu oferta zakupu biletów (2)

 

2 Comments

  1. Karolina

    nie będę się rozpisywać , po prostu chciałabym zobaczyć chłopaków w akcji na żywo, nie miałam okazji obejrzeć jakiegokolwiek kabaretu na żywo, co więcej nigdy nic nie wygrałam 🙂 pozdrawiam

    Reply
  2. olekeee

    Są już gdzieś wyniki ?

    Reply

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *