Rusza budowa dwóch bloków w atrakcyjnej lokalizacji! [MIASTO]

Niebawem ruszy budowa dwóch nowych bloków w Tarnobrzegu. Budynki powstaną w bardzo atrakcyjnej lokalizacji – w cichym i spokojnym miejscu u zbiegu ulic  Targowej i Tracza, zaledwie 750 metrów od rynku i 2,5 kilometra od Jeziora Tarnobrzeskiego.

Inwestycja „Nova Targowa”, realizowana przez dewelopera – Grupę Kapitałową WIKANA SA otrzymała już pozwolenie na budowę. Niebawem ruszą prace przy budowie bloków.

Obecnie trwają niezbędne działania, przygotowujące teren inwestycji, tak, aby mogła rozpocząć się budowa. Jesteśmy zadowoleni, że inwestycja cieszy się dużym zainteresowaniem. Przyjęliśmy już pierwsze rezerwacje na mieszkania – mówi Robert Pydzik, prezes zarządu Wikana SA spółki dominującej w Grupie Kapitałowej WIKANA.

W czteropiętrowych budynkach zaprojektowano łącznie sto dwadzieścia lokali mieszkalnych w metrażach od 30 m2 do 80 m2. Do dyspozycji mieszkańców oddane zostaną dwu, trzy i czteropokojowe mieszkania z możliwością własnego zaaranżowania. Mieszkania na parterze będą miały ogródki, a lokale zlokalizowane na wyższych piętrach wyposażone zostaną w funkcjonalne balkony.

Elewacja utrzymana w jasnej kolorystyce sprawi, że budynki wyróżnią się elegancją i prostotą. Dopełnieniem będą atrakcyjne balkony, w których balustrada do połowy będzie pełna, a w górnej części wykonana z prętów. W budynkach zostanie zastosowana również oryginalna prostokątna stolarka okienna.

Osiedle jest ogrodzone z dwóch stron, natomiast od ulic: Targowej i Tracza otwarta przestrzeń łączy się z układem miejskim. Teren wokół zostanie zaaranżowany tak, aby w sposób funkcjonalny i estetyczny uwzględniał najważniejsze potrzeby mieszkańców. Znajdą się tu m.in. osiedlowe drogi, chodniki dla pieszych, ławki. Najmłodsi będą mogli spędzić swój wolny czas na bezpiecznym placu zabaw, w otoczeniu zieleni.

Planowany termin przekazania kluczy do mieszkań to IV kwartał 2017 roku. Szczegółowe informacje na temat inwestycji dostępne są na stronie internetowej www.novatargowa.com.pl, pod numerem telefonu 721-250-105.

Nova Targowa 2 (s)

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *