Zostań Miss Jeziora Tarnobrzeskiego 2016! Ruszył nabór kandydatek!

Ruszył nabór do drugiej edycji Regionalnego Konkursu Piękności „Wybory Miss Jeziora Tarnobrzeskiego”, którego głównym organizatorem jest redakcja portalu tarnobrzeskie.eu. W tym roku do zdobycia są tytuły Miss, I i II Wice Miss oraz Miss Publiczności. 

Ideą tej imprezy jest zarówno promocja Jeziora Tarnobrzeskiego – jako jednej z największych atrakcji turystycznych regionu – jak również młodych mieszkanek tej części Polski, którym marzą się kariery związane z modelingiem. Już pierwsza edycja imprezy pozwoliła kilku jej finalistkom uczynić pierwsze kroki w tym kierunku. Rozgłos, który zdobyły dzięki udziałowi w niej sprawił bowiem, że zaczęły otrzymywać zaproszenia do udziału w pokazach mody, sesjach zdjęciowych czy filmach promocyjnych.

0003
W tym roku konkurs będzie podzielony na trzy etapy:

– Nabór – od 1 czerwca do 31 lipca – po zakończeniu którego komisja złożona z przedstawicieli organizatorów, partnerów i sponsorów konkursu wybierze od 10 do 12 finalistek.

– Praca z finalistkami. W sierpniu finalistki konkursu będą pracować ze stylistami i choreografami, a także brać udział w kilku sesjach zdjęciowych i pokazie mody (szczegóły w regulaminie konkursu). Spotkają się także z trenerem fitness, wezmą udział w zmaganiach paintballowych i zjeździe tyrolką nad Jeziorem Tarnobrzeskim.

– Finał. Miss Jeziora Tarnobrzeskiego 2016, Pierwsza Wicemiss, Druga Wicemiss i Miss Publiczności zostaną wybrane podczas finału 0004konkursu, który będzie jednym z kluczowych elementów organizowanej w ostatni weekend sierpnia przez Prezydenta Miasta Tarnobrzega imprezy z okazji zakończenia lata. Miss Publiczności zostanie wybrana na podstawie głosowania internetowego i/lub smsowego.

O przygotowanie finalistek do finałowych pokazów oraz sesji zdjęciowych zadba Profesjonalnego Studia Urody No1. O stylizację natomiast Justyna Wesołowska z Atelier Gamon. Zdjęcia wykonywać będzie między innymi Oliwia Zielińska – tarnobrzeżanka mieszkająca na co dzień w Warszawie, gdzie współpracuje z agencjami modelingowymi.

Aby zgłosić się do konkursu wystarczy wysłać zdjęcie prezentujące całą sylwetkę oraz wypełniony formularz zgłoszeniowy na adres miss@tarnobrzeskie.eu. Regulamin konkursu i formularz można znaleźć na stronie internetowej www.tarnobrzeskie.eu, w zakładce Regulaminy.

W konkursie mogą uczestniczyć kandydatki, które ukończyły 17 lat. Dziewczyny, które nie ukończyły 18 roku życia muszą jednak dostarczyć organizatorowi pisemną zgodę rodziców na udział w konkursie oraz wykorzystanie wizerunku oraz imienia i nazwiska.

0005

 

NAGRODY:

Miss Jeziora Tarnobrzeskiego otrzyma:
– koronę,

– szarfę tytułową,

– nagrody od partnerów konkursu:

a) Voucher o wartości 500 złotych od Zamku w Baranowie Sandomierskim na nocleg dla dwóch osób, kolację i zwiedzanie zamku.

b) Voucher na uszycie sukienki o wartości 400 złotych od Atelier „Gamon” Justyna Wesołowska

c) Voucher na usługi fryzjerskie i kosmetyczne o wartości 300 zł od Profesjonalnego Studia Urody No1.

d) Voucher o wartości 400 zł na zakup butów w sklepie obuwniczym Iwony i Andrzeja Niezgody w Tarnobrzegu, Plac Bartosz Głowackiego 56/2

e) Voucher o wartości 400 zł na zakup spodni marki Peppe Jeans w sklepie Elite Moda, Tarnobrzeg, Szkolna 4.

f) Karnet Open upoważniający do korzystania z pełnej oferty klubu Fitneska o wartości 150 zł od klubu Fitneska

g) Talon na tygodniowy catering dietetyczny – Bocianówka Fit.

g) Intro nurkowanie w pełnym wyposażeniu nurkowym z instruktorem w Jeziorze Tarnobrzeskim za pośrednictwem Bazy Nurkowej Machów, czas nurkowania około 25 min, wraz z sesją foto-video pod wodą wykonaną przez fotografa klubowego – od Klubu Płetwonurków LOK OCTOPUS.

0006
I Wicemiss Jeziora Tarnobrzeskiego otrzyma:

– szarfę tytułową,

– nagrody od partnerów konkursu:

a) Voucher o wartości 300 złotych na zakup odzieży z oferty Atelier „Gamon” Justyna Wesołowska

b) Voucher na usługi fryzjerskie i kosmetyczne o wartości 200 zł od Profesjonalnego Studia Urody No1.

c) Karnet Open upoważniający do korzystania z pełnej oferty klubu Fitneska o wartości 150 zł od klubu Fitneska

d) Talon na tygodniowy catering dietetyczny – Bocianówka Fit

e) Intro nurkowanie w pełnym wyposażeniu nurkowym z instruktorem w Jeziorze Tarnobrzeskim za pośrednictwem Bazy Nurkowej Machów, czas nurkowania około 25 min, wraz z sesją foto-video pod wodą wykonaną przez fotografa klubowego – od Klubu Płetwonurków LOK OCTOPUS.

0007
II Wicemiss Jeziora Tarnobrzeskiego otrzyma:

– szarfę tytułową,

– nagrody od partnerów konkursu:

a) Voucher o wartości 200 złotych na zakup odzieży z kolekcji wiosna-lato 2016 od Atelier „Gamon” Justyna Wesołowska

b) Voucher na usługi fryzjerskie i kosmetyczne o wartości 100 zł od Profesjonalnego Studia Urody No1.

c) Karnet Open upoważniający do korzystania z pełnej oferty klubu Fitneska przez miesiąc o wartości 150 zł od klubu Fitneska

d) Talon na tygodniowy catering dietetyczny – Bocianówka Fit.

e) Intro nurkowanie w pełnym wyposażeniu nurkowym z instruktorem w Jeziorze Tarnobrzeskim za pośrednictwem Bazy Nurkowej Machów, czas nurkowania około 25 min, wraz z sesją foto-video pod wodą wykonaną przez fotografa klubowego – od Klubu Płetwonurków LOK OCTOPUS.

0008 Miss Publiczności – Wyborów Miss Jeziora Tarnobrzeskiego 2016 otrzyma:

– szarfę tytułową,

– nagrody od partnerów konkursu:

a) Zestaw kosmetyków pielęgnacyjnych od Profesjonalnego Studia Urody No1.

b) Karnet Open upoważniający do korzystania z pełnej oferty klubu Fitneska przez tydzień – od klubu Fitneska

c) Talon na tygodniowy catering dietetyczny – Bocianówka Fit

0009
Organizatorem konkursu jest redakcja portalu o Jeziorze Tarnobrzeskim www.tarnobrzeskie.eu, wraz z Prezydentem Miasta Tarnobrzega i partnerami: Profesjonalnym Studio Urody NO1, Atelier GAMON, Sklepem Obuwniczym – Iwony i Andrzeja Niezgody w Tarnobrzegu, Sklep Elite Moda – dystrybutor spodni marki Peppe Jeans, Tawerna Bocianówka, Zipline.pl – Tyrolka nad Jeziorem Tarnobrzeskim, Fitneska, Paintball Tarnobrzeg, Jacht klub Kotwica, Klub Płetwonurków LOK Octopus.
Patronat honorowy nad konkursem objął Starosta Powiatu Tarnobrzeskiego.
Sponsorami głównymi „Wyborów Miss Jeziora Tarnobrzeskiego 2016” są: Sad Sandomierski – Grupa Producentów Owoców i Warzyw, firma Dźwigmar oraz Park Tarnobrzeg. Pozostali sponsorzy: KiZPS Siarkopol, Polkar – MPK Tarnobrzeg, Stacja Paliw BP Tarnobrzeg – Bogdan Panek, Diamentowy Optyk. Fenix Metals, Transdziwg, STORKS.
Patronat medialny nad imprezą objęły redakcje mediów z Tarnobrzega, Sandomierza, Stalowej Woli i Rzeszowa.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *