Miss Jeziora Tarnobrzeskiego twarzą Festivalu S16!

Miło nam poinformować, że Miss Jeziora Tarnobrzeskiego 2015 Marika Kolosek została twarzą pierwszego w historii Festivalu Siarki, Ognia i Bębnów S16!

Prezentujemy kilka fotografii promujących imprezę, które w obieg puścili już jej organizatorzy. Niebawem będziecie mogli zobaczyć zdecydowanie więcej materiałów promujących wydarzenie, które odbywać się będzie nad Jeziorem Tarnobrzeskim 23 i 24 lipca.

Muzyczną gwiazdą imprezy będzie Leszek Możdżer. W jej programie przewidziano między innymi: pokazy teatrów ognia, koncerty, bicie Rekordu Guinnessa w łańcuchu osób grających jednocześnie na bębnach/rękami, Strefę Ognia: warsztaty chodzenia po ogniu, połykania ognia, tańca z ogniem, Strefę Dźwięku: warsztaty bębniarskie, Strefę Tańca, Strefę Piękna i Zdrowia: kiermasz kosmetyków i specyfików na bazie siarki, drony, siarkowe regaty i Aleję Dźwięków: kiermasz instrumentów wszelakich.

Imprezę rozpocznie konferencja na temat siarki, wód siarczkowych. Towarzyszyć jej będzie kiermasz produktów na bazie siarki. Więcej informacji niebawem!

mari2

mari1

mari3

Fot. Lubera Production

baner sadrakula pho

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *