Zostań żeglarzem jachtowym! Zapisz się na kurs!

Jacht Klub Kotwica zaprasza na kurs za żeglarza jachtowego. Spotkanie informacyjne dla osób zainteresowanych zdobyciem umiejętności żeglarskich odbędzie się w piątek 4 marca. 

Zajęcia teoretyczne odbywać się będą w marcu i kwietniu – głównie w niedziele – w godzinach 10:00-17:00. Zajęcia praktyczne rozpoczną się gdy tylko pozwoli na to pogoda. Tarnobrzescy żeglarze zapraszają na spotkanie informacyjne nie tylko tych, którzy są zdecydowani rozpocząć naukę, ale także tych, którzy się wahają i chcieliby dowiedzieć się jak ona wygląda. Jego początek zaplanowano na godzinę 18. Miejsce: Marina Tarnobrzeg, ulica Żeglarska 2, 39-400 Tarnobrzeg.
W przypadku pytań, prosimy o kontakt z biurem Jacht Klubu  Kotwica, pod numerem telefonu: 882 451 010.

Kotwica to najstarszy klub żeglarski w Tarnobrzegu, powstały w roku 1961. Pierwsza nazwa klubu brzmiała Klub Wodny Ligi Przyjaciół Żołnierza „Kotwica”, przekształcona później w KW LOK „Kotwica” w związku ze zmianą nazwy organizacji. „Kotwica” swoją działalność zaczęła od organizacji w 1961 r pierwszego kursu żeglarskiego, który to odbył się na przystani nad Wisłą w Tarnobrzegu.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *