Narciarze i snowboardziści walczyli o Puchar Rektora PWSZ! [ZDJĘCIA] [ATRAKCJE W OKOLICY]

W sobotę na w Konarach rozegrano trzecie Mistrzostwa w Narciarstwie i Snowboardzie o Puchar Rektora PWSZ Tarnobrzeg. Wzięło w nich udział około 40 zawodników.

– Mam nadzieję, że ta impreza na stałe wejdzie do kalendarza naszych imprez sportowych. Poziom zawodów z roku na rok jest coraz wyższy. Nasi studenci jeżdżą coraz lepiej. W minionym roku wielu z nich klasyfikowało się w połowie stawki, a teraz są już u jej szczytu. Liczę, że w przyszłości wyłącznie oni będą stawać na podium – mówi rektor Paweł Maciaszczyk.

Impreza miała charakter otwarty i udział w niej mógł wziąć udział każdy chętny. Oto zdobywcy pierwszych miejsc w poszczególnych kategoriach: Tomasz Teter – mężczyźni 18-35 lat, Wiktoria Markowicz – kobiety 18-35 lat, Bernard Wójcik – mężczyźni 35+, Łukasz Ligocki – mężczyźni 18+, Anna Ryznar – kobiety 18+, Jagoda Żarkowska – kobiety 35+.

Honorowy Patronat nad imprezą objęli: rektor PWSZ w Tarnobrzegu Dr Pawła Maciaszczyka, prezydent miasta Tarnobrzeg Grzegorza Kiełb, wójta Gminy Klimontów Marka Goździewskiego. Organizatorzy: Samorząd Studencki PWSZ i KU AZS PWSZ Tarnobrzeg. Portal www.tarnobrzeskie.eu był partnerem medialnym imprezy!

narty pwsz (22)

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *