W Tarnobrzegu powstało drugie stowarzyszenie Morsów. Chcą promować Jezioro Tarnobrzeskie poprzez fotografię [ZDJĘCIA]

„Machów Mors” – taką nazwę nosi drugie tarnobrzeskie stowarzyszenie miłośników kąpieli w lodowatej wodzie. Grupa istnieje już dwa lata, ale do tej pory jej członkowie starali się unikać rozgłosu. 

Piszemy o nich jako pierwsi, ale niebawem z pewnością zaistnieją także w innych mediach. Zdjęcia wykonywane poprzez prezesa  Pawła Mazura „Machów Mors” zostaną bowiem wystawione w Galerii Okno w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Tarnobrzegu. A są to niesamowite fotografie ukazujące piękno Jeziora Tarnobrzeskiego. Morsy nie są ich głównymi bohaterami, a jedynie czasem pojawiają się jako jeden z elementów większej całości. Członkowie „Machów Mors” nie chcą bowiem promować siebie, ale akwen.

Nad Jeziorem Tarnobrzeskim można spotkać ich w niedzielę o godzinie 10:30. Szerzej o ich działalności będzie można niebawem przeczytać na łamach Tygodnika Nadwiślańskiego.

Kilkanaście zdjęć z wykonanych przez członków grupy „Machów Mors”. Więcej znajdziecie na ich profili facebookowym: https://www.facebook.com/Mach%C3%B3w-Mors-601105946628290/?fref=ts

1 Comment

  1. movimentio

    Najprawdopodobniej pierwszy klub morsow propagujacy nazizm – patrz fotki na portalu fb

    Reply

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *