W sobotę miłośnicy aut marki Honda z całego Podkarpacia przyjadą nad Jezioro Tarnobrzeskie!

26 września nad Jeziorem Tarnobrzeskim Honda Podkarpacie organizuje imprezę z okazji zakończenia sezonu. Do Tarnobrzega przyjedzie ponad 100 aut tej marki – zarówno seryjnych, jak i mocno podrasowanych modeli.

– Zloty organizujemy od wielu lat i za każdym razem staramy się robić to w innej części Podkarpacia. Byliśmy już w Mielcu, Krośnie, Dębicy, Rzeszowie czy pod Rzeszowem. Chcemy, żeby każdy z uczestników raz na jakiś czas miał blisko. Zależy nam też na tym, aby mieszkańcy poszczególnych regionów mogli zobaczyć, że istnieje taki klub i działa dość prężnie – mówi Piotr Róg, organizator zlotu. – Szukaliśmy jakiejś ciekawej scenerii na zakończenie sezonu. Fajnego miejsca z bazą noclegową. Wybraliśmy właśnie Jezioro Tarnobrzeskie.

Impreza pod hasłem Chill&Grill odbywać się będzie na terenie Mariny Tarnobrzeg. Jej start zaplanowano na godzinę 15. Organizatorzy zapewniają, że odbędzie się niezależnie od pogody.

Niestety pogoda nieco komplikuje nasze plany. Mimo wszystko mam nadzieję, że będzie mnóstwo samochodów. Będą zarówno modele seryjne, jaki i zmodyfikowane w różnych stylach. Na pewno będzie na co popatrzeć – mówi P. Róg. – Jeśli pogoda by dopisała, to obstawiałbym, że tych aut będzie spokojnie ponad 150. Teraz natomiast ta frekwencja będzie pewnie nieco mniejsza. 

image description

image description

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *