Najskuteczniejsze Centrum Dietetyczne w Polsce Naturhouse odchudza w Tarnobrzegu i Stalowej Woli!

Istnieje wiele metod odchudzania: diety cud, głodówki czy środki wspomagające gubienie kilogramów. Niestety większość z nich nastawiona jest na szybki, lecz niestety krótkotrwały efekt, który zazwyczaj kończy się powrotem do dawnej wagi. Czy istnieje więc metoda, która pozwoliłaby schudnąć zdrowo i bez efektu jo-jo?

TAK! Stosowana jest z powodzeniem od lat w Centrach Dietetycznych Naturhouse na całym świecie! Zrzucenie zbędnych kilogramów bez efektu jo-jo to znacznie więcej niż zwykła dieta. Odchudzanie jest procesem, który jeśli będzie przeprowadzony pod okiem specjalisty, da skuteczne i długotrwałe rezultaty.

Dietetycy Naturhouse na przestrzeni lat dowiedli skuteczności swojej metody, nie tylko w kwestii utraty kilogramów, ale przede wszystkim utrzymania osiągniętej wagi. Przekonaj się o tym na własnej skórze!

nature4Metoda Naturhouse łączy w sobie 3 elementy:

Dieta – Pełnowartościowa dieta, która uczy prawidłowego sposobu żywienia. W trakcie jej stosowania nie odczuwa się głodu. Jest prosta i smaczna.

Opieka dietetyka – Centra Naturhouse prowadzą kuracje w trybie cotygodniowym. Regularne wizyty pozwalają utrzymać wysoka motywację.

Naturalna suplementacja – Wyciągi z roślin i ziół pomagają nie tylko osiągnąć lepsze efekty kuracji, ale także poprawiają samopoczucie i wygląd. Indywidualny dobór suplementów przez dietetyka pozwala osiągnąć zamierzony cel. Połączenie tych trzech elementów sprawia, że nasza metoda jest kompleksowa i efektywna.

Proces odchudzania podzielony jest na 2 etapy:

UTRATA KILOGRAMÓW (efekt nastawiony jest na osiągniecie zamierzonego celu, pozwala na zdrową utratę  kilogramów w tempie 0,5 -1 kg tygodniowo)

PROCES STABILIZACJI (etap gwarantujący uniknięcia efektu jo-jo, polega na „wyprowadzeniu”  z diety, stopniowo zwiększając jej kaloryczność i włączając produkty wcześniej zabronione).

ZAPRASZAMY na bezpłatne konsultacje z dietetykiem!

W ramach konsultacji oferujemy:

  • pomiary antropometryczne ciała,
  • badanie ilości tkanki tłuszczowej i wody metabolicznej w organizmie,
  • konsultację z dietetykiem wraz z zaleceniami i wskazówkami dotyczącymi prawidłowego żywienia

Polub Nas na Facebooku: https://www.facebook.com/pages/Naturhouse-Tarnobrzeg/344151142450332

Centrum Dietetyczne NATURHOUSE:

Tarnobrzeg, ul. Szeroka 20, Tel. 505-608-313

Stalowa Wola, ul. Okulickiego 99, Tel. 503-940-573.

Artykuł sponsorowany

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *