Niedzielny plażing nad Jeziorem Tarnobrzeskim. ZDJĘCIA!

To była rekordowo gorąca niedziela. Nie mamy jeszcze oficjalnych danych ale najprawdopodobniej dziś został pobity rekord frekwencji nad Jeziorem Tarnobrzeskim.

Do Tarnobrzega zjechali miłośnicy „plażingu” z całego regionu. Przez kilka godzin przy wjeździe na teren akwenu ustawiały się długie kolejki. W pewnym momencie w ich rozładowaniu musiała pomagać policja.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z upalnej niedzieli nad jeziorem.

8 Comments

 1. olo

  Masakra.
  Ludzie przyjeżdżają z daleka a tu nie ma jak wjechać , nie ma gdzie zaparkować . Przecież ci ludzie chętnie by zapłacili żeby móc wjechać i zaparkować bez problemu , a nie czekać w korku parę godz.
  Brakuje lokali gastronomicznych , przecież te tysiące ludzi zostawiły by tam kupę kasy. Kto tam rządzi ???
  Brakuje też piasku na plaży, i pasowało by wyciąć te szpecące trzciny !!! 🙁
  To jezioro ma potencjał!!!

  Reply
 2. Sylwia

  Zgadzam się z poprzednikiem. Lekkie braki w gastronomii, chociaż uważam, że to wszystko z czasem przyjdzie. Popieram z całego serca uwagi o braku piasku i paskudnych trzcinach. Osobiście jestem wdzięczna za wyznaczenie miejsc na plażowanie z psem, bo to mnie właśnie dotyczy. Jednak niesmakiem jest karanie mnie za posiadanie zwierzaka i wypoczynek z nim. Na wyznaczonym obszarze na plaży nie ma piasku w ogóle, plaża zarośnięta badylami i trawami, w wodzie tylko płyty i kamienie, a trzciny nie do przedarcia. Dlaczego jestem karana za posiadanie zwierzaka? Czy po prostu jestem turystą „gorszej jakości”, że nie warto dbać o mój komfort? Dodatkowo nutkę goryczy przelał fakt braku obecności Straży Miejskiej i Policji, gdzie nikt nie pilnował drugiego, dalszego wjazdu i maszerując promenadą od tamtej strony byłam skłonna zginąć kilkukrotnie przez auta wjeżdżające na zakazie, pełnym gazie pod prąd byle uniknąć kolejek i opłaty…To chore! Porządni ludzie stali kilka godzin w kolejce, natomiast jak zwykle cwaniaki górą…Zajmijcie się może tym, a nie szukaniem jeleni na mieście!

  Reply
 3. Leon

  Brak toalet a jak wiadomo każdego wcześniej czy później przycisnie z potrzebą. Leje się do wody vo do krzaków daleko a toi toi malutko i strasznie w nich śmierdzi. Gastronomia to tez problem lecz mniejszy bo każdy coś ze sobą zawsze ma. Jednak jak będą toalety to woda się poprawi bo szału nie robi.

  Reply
 4. Leon

  Gdzie pola namiotowe i campingi? No gdzie? W pobliżu jeziora można na palcach jednej ręki policzyć agroturystyki lecz do wody daleko! Taka Okuninka to tam życie się kręci przez całą dobę a ludzie tam zostawiają w sezonie setki tysięcy złotych o ile nie miliony! Czyżby komuś zależało żeby biznes nad jeziorem kulał?

  Reply
 5. Leon

  Widzę ze palmy są paradzie potrzebne od toalet hehehe

  Reply
 6. Pingback: Rozdajemy jeziorowe koszulki! KONKURS!

 7. Pingback: Konkurs rostrzygniety! Koszulki rozdane! - Jezioro Tarnobrzeskie

 8. naprawa anten Gorzów

  Mysle, ze ta strona internetowa ma jakies prawdziwe dobre informacje dla wszystkich.

  Reply

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *