Konkurs rozstrzygnięty. Sprawdź kto wygrał kubki!

Rozstrzygnęliśmy konkurs, w którym do wygrania były kubki z widokami znad Jeziora Tarnobrzeskiego.

Aby wziąć w nim udział wystarczyło polubić nasz profil na Facebooku, udostępnić konkursową informację z dopiskiem „Odwiedzajcie Jezioro Tarnobrzeskie, bo… i poinformować o nas o tym.

Oto lista zwycięzców (zachowaliśmy oryginalną pisownię):

Mariola Paszko: Odwiedzajcie Jezioro Tarnobrzeskie, bo jest najlepsze w regionie i na pewno nikt w nim nie utonie. Czystość, bezpieczeństwo i wszelkie dogodności niosą za sobą same radości. Więc przyjeżdżajcie ludziska zewsząd do Tarnobrzega i nie zapomnijcie o kolegach. Bierzcie ręczniki i stroje kąpielowe oraz koniecznie kapelusze na głowę. Wracając, szybko zatęsknicie bo Tarnobrzeskie Jezioro uzależnia całkowicie.

Jakub Żmuda: Odwiedzajcie Jezioro Tarnobrzeskie, bo… tylko tu można leniuchować, nocą piękne gwiazdy obserwować ! Lub też wręcz odwrotnie szaleć, tańczyć i wariować prawdziwego życia nad tarnobrzeski jeziorem posmakować !!!

Paulina Warchoł: Odwiedzajcie Jezioro Tarnobrzeskie bo to najfajniejsze miejsce w okolicy gdzie można fantastycznie spędzić wolny czas i się zrelaksować.

Ula Nachtygal: Odwiedzajcie Jezioro Tarnobrzeskie, bo fajniejszego miejsca na letni wypoczynek nad wodą nie znajdziecie!

Janusz Żak: Odwiedzajcie Jezioro Tarnobrzeskie, bo… można wygrać ładne kubki.

Sylwester Przytuła: Odwiedzajcie Jezioro Tarnobrzeskie Bo To Najlepsze Jezioro!!!

Przypominamy, że kubki będzie można odebrać nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Termin ustalimy indywidualnie. Zwycięzców prosimy o kontakt przez wiadomość prywatną na Facebooku. Do kubków dołączymy także kilka innych jeziorowych gadżetów!

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *