Demo Days w bazie nurkowej nad Jeziorem Tarnobrzeskim. ZDJĘCIA!

Trwa Demo Days Bare w bazie nurkowej „LOK Machów” nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Jest to impreza skierowana przede wszystkim do tych, którzy myślą o zakupie suchego skafandra do nurkowania.

Na miejscu można testować produkty firmy BARE X-Mission, które przywiózł przedstawiciel firmy Blue Adventures.

Jest spore zainteresowanie. Praktycznie cały czas osiem skafandrów jest w wodzie. Nurkowie wymieniają się i testują trzy modele suchych skafandrów – mówi Piotr Pawlik, prezes tarnobrzeskiego klubu nurkowego „LOK Octopus”. – Przygodę z nurkowaniem zazwyczaj zaczyna się od pianki czyli mokrego kombinezonu. Póżniej nurkowie często myślą o przestawieniu się na suchy skafander. Tutaj mają okazję przetestowania go w wodzie. Mogą przekonać się jak się w nim nurkuje. Warto z tego skorzystać, bo w sklepach nie ma takich możliwości.

Impreza ma formułę pikniku rodzinnego połączonego ze wspólnym grillowaniem. Potrwa do niedzieli. Opłata za wstęp na bazę nurkową „LOK Machów” w czasie trwania Demo Days to jedynie 10 złotych za osobę.

Osoby biorące udział w Demo Days Bare na terenie Bazy LOK Machów w dniach 30 i 31 maja będą zwolnione z opłaty za wjazd nad jezioro po okazaniu certyfikatu nurkowego w punkcie poboru opłat.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *