Paintball Tarnobrzeg

W Tarnobrzegu, w pobliżu Jeziora Tarnobrzeskiego, znajduje się „poligon” do gry w Paintball. Według miesięcznika CKM Paintball Tarnobrzeg to najlepszy teren do gry w tej części Polski!

Paintball jest źródłem niezwykłych emocji i doznań. Wymaga nie tylko celnego oka, ale też myślenia strategicznego i pracy zespołowej.

Paintball Tarnobrzeg – gdzie?

Tutejszy paintballowy poligon wielokrotnie wykorzystywany był (i wciąż jest) do zajęć taktycznych Jednostek Specjalnych, Jednostek Wojskowych oraz Straży Pożarnych i Ratownictwa Medycznego. Arena do gry Paintball Tarnobrzeg została przygotowana w kompleksie budynków położonych ok 8 km od centrum Tarnobrzega, 5 km od wjazdu na teren Jezioro Tarnobrzeskiego i niespełna kilometr w linii prostej od jego najbliższego brzegu.

Pole do gry

Budynki, w których toczy się rozgrywka to kilka tysięcy m2 doskonale przygotowanego terenu do gry w paintball. Teren ten został przygotowany tak, aby zapewnić pełną atrakcji i adrenaliny grę. Wyposażono go miedzy innymi w liczne przeszkody. Wnętrza tego kompleksu dodają realizmu zabawie, dzięki czemu jej uczestnicy czują się niczym w realnej grze COUNTER STRIKE.

Scenariusze

Gra może toczyć się w oparciu o różne scenariusze, na przykład:

  • Eliminowanie przeciwników. – zwycięża ta drużyna,której zawodnicy pozostaną na polu walki nietrafieni przez przeciwnika.
  • Zdobycie twierdzy. – zadaniem jednej z drużyn jest zdobycie obiektu (budynek) zajętego przez przeciwnika.
  • Odbijanie zakładnika. – celem tej gry jest uwolnienie kolegi z drużyny więzionego przez wroga.
  • Konwój VIP-a. – jedna z drużyn ma za zadanie bezpiecznie przetransportować VIP-a do wyznaczonego punktu.

Przy kompleksie budynków znajduje się duży parking dla grających oraz miejsce na rozpalenie ogniska po pełnej wrażeń grze.

Więcej informacji: www.tarnobrzeg-paintball.pl, tel. 509 674 558, email: muscular@interia.eu

Pole do gry Paintball Tarnobrzeg: GPS 50.524240, 21.631095

paintball tarnobrzeg

paintball tarnobrzeg

Fot. Paintball Tarnobrzeg