Trwa Festiwal Czekolady i Słodyczy w Sandomierzu! Sprawdź program!

Rozpoczął się Festiwal Czekoladyi Słodkości na Rynku Starego Miasta w Sandomierzu. Zapraszamy do zapoznania się z programem tej imprezy.

W sobotę impreza rozpocznie się o godzinie 11.00. Wśród propozycji na ten dzień są między innymi warsztaty plastyczne dla dzieci, spotkanie z autorką wyjątkowej publikacji „Bajka pachnąca czekoladą”. Ponadto zdrowe przepisy na czekoladowe wariacje kulinarne przedstawi autorka bloga i książki „Zdrowy czekoholik”. Tego dnia wszyscy będą mogli skorzystać z wyjątkowej atrakcji – fontanny czekoladowej!

W niedzielę podobnie jak w sobotę program rozpocznie się o godz. 11.00 konkursem plastycznym, którym będzie super krówka.

Następnie o sukcesie słodyczy bezglutenowych, wegańskich i ekologicznych opowie właścicielka firmy Me Gusto. A zalety takiego żywienia w diecie dziecka przytoczy autorka książki „Po okruszku boli w brzuszku, czyli bezglutenowa Zosia w przedszkolu”. Tego dnia będzie możliwość wzięcia udziału w warsztatach bezglutenowych.

W sobotę i niedzielę będzie czynna Strefa Kulinarna, na której będzie możliwość eksperymentowania kulinarnego z czekoladą i nie tylko, pod okiem cukierników, blogerów kulinarnych, laureatów konkursów kulinarnych.

Poniżej szczegółowy program Festiwalu Czekolady.


Zobacz także:

Pod koniec września Run Fit Kids nad Jeziorem Tarnobrzeskim

Kalendarz imprez w Sandomierzu 2018! Będzie się działo! [W OKOLICY]

100% Sandomierza za 50%, czyli w weekend Królewskim Mieście za pół ceny – jesień 2018


Trwa Festiwal Czekolady i Słodyczy w Sandomierzu! Sprawdź program!

1 Comment

  1. Pingback: We wrześniu Festiwal Czekolady i Słodkości w Sandomierzu [W OKOLICY]

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *