14 lipca otwarcie kukurydzianego labiryntu w Kurozwękach [W OKOLICY]

Niemal równo w połowie lipca nastąpi otwarcie kukurydzianego labiryntu w Kurozwękach. Tym razem jego kształt nawiązywać będzie do 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Otwarcie labiryntu zaplanowano na 14.07.2018 (sobota), godz. 13:00. Labirynt znajduje się na polu o powierzchni 4,5 ha.2
a długość wszystkich ścieżek wynosi 4 km i 165 m.

Tym razem uczestnicy zabawy będą przechadzać się ścieżkami między kukurydzą w kształcie popiersia marszałka Józefa Piłsudskiego, wtopionego w aktualny kształt naszego kraju. Tuż pod dostępnymi ścieżkami znajduje się odręczny napis marszałka „niepodległa”. Napis nie jest dostępny do spacerowania.


Zobacz także:

To będzie hit tego lata! Elektryczne deski do pływania Kymera nad Jeziorem Tarnobrzeskim! [ZDJĘCIA]

Strefa Kibica w Tarnobrzegu. Sprawdź jakie mecze będą pokazywane na telebimie [MIASTO]

Jezioro Tarnobrzeskie na żywo! Obraz z pięciu kamer!


Każdy z uczestników zabawyy dostanie mapę wszystkich ścieżek i specjalną krzyżówkę do wypełnienia. Spacer po labiryncie jest zabawą, która polega na odnajdywaniu punktów w których ukryliśmy pytania. Odpowiedzi na pytania należy wpisać do krzyżówki załączonej do mapy. Jak każda krzyżówka, ta także ma ukryte hasło. Prawidłowo wypełnione kupony wezmą udział w losowaniu nagród. Spacerując po labiryncie można sprawdzić swoją zdolność orientacji w terenie, jak również wiedzę. Na terenie labiryntu telefony komórkowe mogą mieć problem z zasięgiem sieci komórkowej.

Najkrótsza trasa przechodząca przez wszystkie punkty krzyżówki ma 2 km i 45 m. Ceny biletów: normalny: 6 zł, ulgowy: 4 zł.

1 Comment

  1. Pingback: Pod koniec lipca IV Podkarpackie Pokazy Lotnicze [W OKOLICY] - tarnobrzeskie.eu

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *