Zakończył się pierwszy rok nauki w tarnobrzeskim Centrum Helen Doron English [ZDJĘCIA]

Uroczysta gala w Hotelu Kameleon zakończyła pierwszy rok nauki w tarnobrzeskim Centrum Helen Doron English. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.

Centrum Helen Doron English to wyjątkowa szkoła językowa, której uczniami mogą zostać nawet kilkumiesięczne dzieci! Jej tarnobrzeska siedziba mieści się przy ulicy Piłsudskiego 10B (I piętro).

W metodzie Helen Doron uwzględnia się różnorodne style uczenia się. Wykorzystuje się gry, zabawy, muzykę, ruch do tego by wzmocnić w dziecku naturalną chęć nauki nowych rzeczy i przyswajania języka. Ta międzynarodowa sieć szkół językowych obecna jest w ponad 30 krajach. W Polsce z jej pomocą uczy się 26 tysięcy dzieci.

Trwa już nabór do wszystkich grup wiekowychn a rok 2018/2019. Centrum prowadzi zajęcia dla dzieci od 4. miesiąca do 19 roku życia. Zapisanie dziecka jeszcze w czerwcu uprawnia do otrzymania rabatu w wysokości 50 zł od ceny kursu! Zapisy w naszym sekretariacie: 576-70-59-00. Więcej informacji na: https://helendoron.pl/tarnobrzeg/

A to nasza fotorelacja z gali kńczącej pierwszy rok nauki w tarnobrzeskim Centrum Helen Doron English:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *