Piękna tarnobrzeska Wisła na pieknych zdjęciach. Jedyny taki kalendarz!

Niedawno światło dzienne ujrzał nowy celandarz Regionalnego Centrum Promocji Obszaru Natura 2000. Przedstawia piękne pejzaże związane z Wisłą i jej otoczeniem. Autorami zdjęć są lokalni fotografowie.

Kalendarza z Naturą na rok 2018 ma  format A2 i zawiera 13 fotografii przyrodniczych krajobrazów oraz 48 zdjęć przedstawiających gatunki roślin i zwierząt Tarnobrzeskiej Doliny Wisły i okolic. Kalendarium posiada również zaznaczone święta przyrodnicze i ekologiczne, jakie czekają nas w bieżącym roku.

We wtorek 16 stycznia od godz. 10:00 do 16:00 co godzinę będzie można wygrać taki kalendarz na fanpage-u  Regionalnego Centrum Promocji Obszaru Natura 2000, czyli TUTAJ.

Udział w konkursie jest bezpłatny i bez ograniczenia wiekowego. Odbiór nagrody – kalendarza odbywa się wyłącznie w siedzibie organizatora przy ul. Sandomierskiej 27 w Tarnobrzegu (Zamek Dzikowski), w godzinach funkcjonowania jednostki. Organizator zastrzega, że każda osoba biorąca udział w konkursie może otrzymać tylko jeden egzemplarz kalendarza.

Kalendarza nie będzie można kupić. Będzie go za to można otrzymać za darmo podczas wydarzeń organizowanych w ramach akcji „Zima w mieście”. Trafia także do tarnobrzeskich szkół.


Zobacz także:

Zamek Dzikowski, jakiego nie znacie – uzdrowienia, pamiątki z Pompejów i pamiątka królewskiego chrztu [MIASTO]

W Tarnobrzegu powstaje najlepsze centrum wspinaczki w południowo-wschodniej Polsce! [ZDJĘCIA]

Kup sobie kino! Kina Wisła wystawione na sprzedaż! [MIASTO] [ZDJĘCIA]

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *