Finał WOŚP w Sandomierzu. Sprawdź program! [W OKOLICY]

finał wośp w sandomierzu

 Zapraszamy do zapoznia się z programem 26. finału WOŚP w Sandomierzu. Imprezy rozpoczną się  od godziny 13.30.

W programie:

Zespół taneczny „Dance Mania”
Sandomierskie Studio Piosenki
Centrum Edukacji Artystycznej GAMA
Fabryka Ruchu
Formacje taneczne PARADOX
Sandomierski Klub Karate Kyokushin

Koncerty:
18.20 Sando All Stars akustycznie
19.15 Koncert finałowy zespołu Rastafajrant
20.30 Światełko do Nieba

Pomiędzy występami zapraszamy na licytacje gadżetów WOŚP i innych fantów przekazanych przez darczyńców! Licytacje planowane są w godzinach: 13.45, 15.10, 16.15, 16.55, 17.50, 18.55.


Zobacz także:

Sprawdź program finału WOŚP 2018 w Tarnobrzegu! [MIASTO]

Znamy termin Dni Tarnobrzega 2018!

Kult zagra w Tarnobrzegu! Nad jeziorem? Podczas festiwalu?


 

Za przysłowiowe „co łaska” podczas imprezy zaoferujemy: ciepły poczęstunek, napoje, ciasto… a także grę w tenisa stołowego.

Dodatkową atrakcją na Hali Widowiskowo – Sportowej MOSiR będzie pokaz sprzętu ratowniczo – gaśniczego w wykonaniu OSP Krobielice.

W godzinach 13.00-16.00 zapraszamy na Rynek Starego Miasta, gdzie będzie uruchomione stoisko kowala artystycznego Adama Stolarczyka oraz mini piknik motocyklowo – samochodowy.

Mini piknik motocyklowo – samochodowy
Inicjatorem i organizatorem mini pikniku motocyklowo – samochodowego są pasjonaci motocykli i zabytkowych samochodów, a ich pomysł skierowany jest do każdego, kto zechce włączyć się do wspólnej zabawy. Za symboliczne „co łaska” będzie można odbyć przejażdżkę wybranym motocyklem lub samochodem, oczywiście pod opieką właściciela pojazdu.

Adam Stolarczyk – kowal artysta, który równie chętnie zajmuje się kowalstwem użytkowym. W zakres usług wchodzi nie tylko szeroko rozumiane kowalstwo artystyczne, zajmuję się również min. regeneracją części maszyn rolniczych. Specjalność to elementy dekoracyjne, okucia mebli, dłuta snycerskie oraz metaloplastyka.

„Jeżeli stal ”nie zobaczy” młotka – nie jest to kowalstwo lecz ślusarstwo. Żelazo powinno być wyjęte z ognia i przekute na kowadle, powinno żarzyć się czerwienią a kowadło donośnie dźwięczeć. Bez tych kolorów i dźwięków nie ma kuźni, nie ma kowala. Towarzyszy mi konkretny cel – podtrzymywać kowalstwo artystyczne i ludowe w miarę możliwości w tradycyjnym stylu, dać przykład iż metal mimo że zimny, potrafi wprowadzić do domu ciepło i odrobinę (a nawet więcej) sztuki.”

Gorąco zapraszamy wszystkich, a w szczególności dzieci i młodzież!

Cały dochód z kwesty i imprezy towarzyszącej przeznaczony zostanie na rzecz WOŚP.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *