Sprawdź program finału WOŚP 2018 w Tarnobrzegu! [MIASTO]

Już w niedzielę 14 stycznia 26 finał  Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sprawdźcie program finału WOŚP 2018 w Tarnobrzegu!

Program finału WOŚP 2018 w Tarnobrzegu:

Tarnobrzeg, Plac Bartosza Głowackiego

13:00    Rozpoczynamy naszą nową tradycją – lokalną edycją ogólnopolskiego biegu „Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy”. W Tarnobrzegu pobiegniemy po raz czwarty. Na start biegu zapraszamy biegaczy jak i entuzjastów Nordic Walking.

Uczestników do biegu przygotuje rozgrzewka przygotowana przez instruktorów klubu Fitneska. Dla chętnych zawodników, na mecie biegu przeprowadzone zostanie badanie poziomu cukru we krwhttp://fitneska.eu/i. Uwaga! W tym roku przewidziane są nagrody dla 3 pierwszych Pań i Panów na mecie.

15:30 – koncert zespołu RED CAMEL – Zespół tworzą Marcin Tomczyk, Marcel Kucharski, Mikołaj Duda, Kacper Rajfur

16:30 – koncert zespołu NON OMNIS – Pochodzący z Sandomierza zespół muzyczny powstał w 2016 roku. W swoich utworach eksperymentuje z różnymi gatunkami muzycznymi. Zespół tworzą Karol Chmiel (wokal, klawisze), Jakub Garnuszek (gitara elektryczna), Antoni Walas (gitara basowa) i Mateusz Drabowicz  (perkusja)

17:30   Licytacje sceniczne

19:00    KONCERT GWIAZDY! WANDA I BANDA – publikę rozgrzeje i rozbawi, największymi swoimi przebojami zespół Wanda i Banda!

20:00    Światełko do Nieba!

1 Comment

  1. Pingback: Finał WOŚP w Sandomierzu. Sprawdź program! [W OKOLICY] - tarnobrzeskie.eu

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *