Otwarcie kina Helios w Stalowej Woli! Repertuar. Cennik [W OKOLICY]

Od 15 grudnia czynne będzie kino Helios w Stalowej Woli przy centrum handlowym VIVO! Do dyspozyji kinomaniaków będą 4 sale kinowe, w których filmy może jednocześnie oglądać 650 osób!

Kino Helios w Stalowej Woli to dźwięk Dolby Digital 5.1, najnowszej generacji projektory Christie 4K oraz najwyższej jakości ekrany do projekcji 2D i 3D.

Cennik znajdziecie tutaj: CENNIK kina Helios w Stalowej Woli

A tutaj aktualny repertur: REPERTUAR kina Helios w Stalowej Woli


Zobacz także:

Choinki z Tarnobrzega w Teleexpressie! [WIDEO][MIASTO]

Znamy termin Dni Tarnobrzega 2018!

W Tarnobrzegu powstaje najlepsze centrum wspinaczki w południowo-wschodniej Polsce! [ZDJĘCIA]


W informacji prasowej o otwarciu kina czytamy: „Od początku działalności naszego kina zadbamy o szeroki wybór filmów spośród najnowszych propozycji, zarówno rodzimego, jak i światowego kina. Poza regularnym repertuarem w Heliosie pojawią się także wyjątkowe seanse w ramach Projektów Specjalnych takich jak: Kino Kobiet, Nocne Maratony Filmowe, Kino Konesera oraz Helios na Scenie. Niedzielne poranki zarezerwowane będą na specjalne seanse dla dzieci okraszone licznymi atrakcjami i konkursami dla najmłodszych.

Z myślą o familijnych wizytach w kinie przygotowaliśmy bilet rodzinny, w ramach którego na wszystkie filmy do lat 13 opiekunowie wraz z dziećmi kupują bilety ulgowe, czy atrakcyjne zniżki w ramach Programu Karta Dużej Rodziny. W naszym kinie obowiązywać będą także Tanie Wtorki, podczas których bilety na wszystkie wtorkowe seanse będą dostępne w korzystnych cenach. W ramach programu Kultura Dostępna w każdy czwartek Widzowie będą mogli oglądać najlepsze polskie filmy w cenie 10 złotych!”

Otwarcie kina Helios w Stalowej Woli

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *