W połowie grudnia III Zimowe Regaty Żeglarskie i Żeglarska Barbórka

Jacht Klub Kotwica oraz Tarnobrzeski Okręgowy Związek Żeglarski zapraszają na III Zimowe Regaty Żeglarskie na Jeziorze Tarnobrzeskim i żeglarską biesiadę barbórkową, która będzie im towarzyszyć. 

Impreza odbędzie się 16 grudnia w Marinie Tarnobrzeg. Połączona będzie z obchodami 10–lecia audycji żeglarskiej „Pod żaglami Leliwy” oraz 15–leciem istnienia Jacht Klubu „Kotwica” Tarnobrzeg. Jej gościem honorowym będzie Prezes Polskiego Związku Żeglarskiego Tomasz Chamera.

Zaproszenie na biesiadę i regaty:

„Chętnych członków klubu oraz sympatyków żeglarstwa zapraszamy do wspólnej biesiady z zespołem Old Mariners. Zgłoszenia uczestnictwa nadsyłamy na: biuro@kotwica.tarnobrzeg.pl oraz biuro@tbgozz.eu. Ilość miejsc jest ograniczona, więc prosimy o szybką decyzję. Biesiada jest składkowa koszt udziału 60 zł od osoby płatne w biurze w Marinie lub przelewem na konto Tarnobrzeskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego. Planowany ciepły posiłek, napoje, przekąski, serwis kawowy. Możliwy jest również nocleg w Marinie po promocyjnej cenie 25 zł osoba.

Zgłoszenia do regat w klasie otwartej oraz optimist prosimy dokonywać na adres biuro@kotwica.tarnobrzeg.pl do dnia 30 listopada 2017 r.”


Zobacz także:

„Jestem ofiarą nożownika ze Stalowej Woli…” Pomóżmy Wiktorii wrócić do zdrowia! [W OKOLICY]

Będą produkować piwo. W Tarnobrzegu powstaje browar! [MIASTO]

Nad Jeziorem Tarnobrzeskim powstaną apartamentowce? Jest zielone światło!


zimowe regaty

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *